Mali WIELCY. Audrey Hepburn

Audrey Hepburn dorastała w małym mieście Arnhem w Niderlandach. Po trudnych przeżyciach podczas II wojny światowej przeniosła się do Londynu, aby kształcić się w szkole baletowej. Zbyt wątła, by zostać primabaleriną, wkrótce stała się jedną z najsłynniejszych aktorek filmowych i teatralnych na...
21,77 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,53 zł

Opis

Audrey Hepburn dorastała w małym mieście Arnhem w Niderlandach.

Po trudnych przeżyciach podczas II wojny światowej przeniosła się do Londynu, aby kształcić się w szkole baletowej. Zbyt wątła, by zostać primabaleriną, wkrótce stała się jedną z najsłynniejszych aktorek filmowych i teatralnych na świecie, a grane przez nią role zapewniły jej liczne nagrody oraz przysporzyły niezliczonych wielbicieli.

Pamiętając o doświadczeniach z czasów wojny, Audrey została ambasadorką UNICEF pomagając głodującym dzieciom w biednych krajach świata.

To inspirująca historia ikony kultury popularnej, wybitnej aktorki o wielkim sercu, której jedną z najważniejszych ról było niesienie pomocy potrzebującym!

Mali WIELCY - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia.

Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny.

Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii Mali WIELCY idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość.

Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: TERAZ MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Autorem książeczki "Mali WIELCY. Audrey Hepburn" jest Maria Isabel Sanchez Vegara.

Oryginalny tytuł omawianej pozycji: Little People, BIG DREAMS.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Dzieci w wieku 2-99 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też kolejne części z serii "mali WIELCY".

Jest to dość krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mali WIELCY. Audrey Hepburn" wydało Wydawnictwo Smart Books. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.