Malowanie po numerach. Dziewczyna z niedźwiedziem

Rozmiar: 40x50cmIlość kolorów: 28Trudność: 4 Z naszymi zestawami malowanie po numerach będzie dla ciebie łatwe i ciekawe! Twoje Hobby jest wyjątkowym miejscem, gdzie się spotykają miłość do sztuki, troska o jakość oraz chęć dzielenia się z wami rzeczami najpiękniejszymi. Oferta naszego sklepu jest...
52,99 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,77 zł

Opis

Rozmiar: 40x50cm

Ilość kolorów: 28

Trudność: 4

Z naszymi zestawami malowanie po numerach będzie dla ciebie łatwe i ciekawe!

Twoje Hobby jest wyjątkowym miejscem, gdzie się spotykają miłość do sztuki, troska o jakość oraz chęć dzielenia się z wami rzeczami najpiękniejszymi. Oferta naszego sklepu jest bogata na wybór zestawów twórczych, zwłaszcza zestawów do malowania po numerach. W dzisiejszych czasach malowanie obrazów po numerach bardzo szybko się rozwija i staje modnym prądem artystycznym, który zachwyca coraz więcej ludzie na całym świecie.

Aby stworzyć dzieło sztuki już nie potrzebujesz kończyć studia artystyczne, ani posiadać talentów i zdolności plastycznych. Z naszymi zestawami wystarczy tylko mieć czas, pragnienie, odrobinę cierpliwości i dokładności. Obrazy malowane po numerach są nowym zakresem sztuki, który otworzył drzwi do świata artystycznego każdemu, kto o nim marzy.

Szczegóły - Malowanie po numerach. Dziewczyna z niedźwiedziem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>