Malowanka wodna Czarodziejski pędzelek. Na wsi.

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować. Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!
6,13 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,75 zł

Opis

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować.

Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!

Książeczka "Czarodziejski pędzelek. Na wsi. Malowanka wodna" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Czarodziejski pędzelek. Na wsi. Malowanka wodna". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka dziecka.

"Czarodziejski pędzelek. Na wsi. Malowanka wodna" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.