Mały geniusz. Zwierzęta

Nasza seria odpowiada na pytania zadawane przez dzieci od najmłodszych lat. Zwięzłe i jasne opisy uzupełnione obrazkami i zdjęciami pomogą małym czytelnikom lepiej zrozumieć przekazywane informacje.W serii: Dinozaury, Zamki, Na wsi, Kosmos, Strażacy, Zwierzęta.
16,08 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,74 zł

Opis

Nasza seria odpowiada na pytania zadawane przez dzieci od najmłodszych lat. Zwięzłe i jasne opisy uzupełnione obrazkami i zdjęciami pomogą małym czytelnikom lepiej zrozumieć przekazywane informacje.
W serii: Dinozaury, Zamki, Na wsi, Kosmos, Strażacy, Zwierzęta.

Emmanuelle Lepetit, Jacques Beaumont jest autorem tytułu "Mały geniusz. Zwierzęta".

Dzieci bywają ciekawe otaczającego je środowiska. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", np. opisywany tu tytuł "Mały geniusz. Zwierzęta", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również następne książki z cyklu "Mały geniusz".

Jest to krótka lektura - ma 46 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mały geniusz. Zwierzęta" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.