Mamo, tato już to umiem! Zabawy grafomotoryczne dla przedszkolaków 3-5 lat Outlet

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub...
5,10 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,09 zł

Opis

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. „Mamo, tato, już umiem” to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

Tytuł "Mamo, tato już to umiem! Zabawy grafomotoryczne dla przedszkolaków 3-5 lat" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

To doskonała opcja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Mamo, tato już to umiem! Zabawy grafomotoryczne dla przedszkolaków 3-5 lat" wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co przed nim stoi.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
 • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
 • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
 • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
 • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do kosmetyczki.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Mamo, tato już to umiem! Zabawy grafomotoryczne dla przedszkolaków 3-5 lat" opublikowało Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Mamo, tato już to umiem! Zabawy grafomotoryczne dla przedszkolaków 3-5 lat

 • Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 32
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978838091908233
 • EAN: 978838091908233
 • Wymiary: 20.5x28.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>