Manorm Antybakteryjny spray do rąk Crystal 50 ml

Antybakteryjny spray do rąk. Usuwa 99,99% bakterii. Bakteriobójcza skuteczność sprayu Manorm potwierdzona badaniami. Kluczową zaletą sprayu Manorm na tle większości dostępnych produktów tego typu, które dopiero niedawno przeszły do masowej produkcji, stanowi jego jakość i czystość. Szkodliwe...

6.95 zł

-18%

8.50 zł

Cena za L : 139zł

Dodaj do schowka

Opis

Antybakteryjny spray do rąk.

Usuwa 99,99% bakterii. Bakteriobójcza skuteczność sprayu Manorm potwierdzona badaniami. Kluczową zaletą sprayu Manorm na tle większości dostępnych produktów tego typu, które dopiero niedawno przeszły do masowej produkcji, stanowi jego jakość i czystość. Szkodliwe nieczystości chemiczne w produktach niższej jakości mogą spowodować podrażnienia skóry, a nawet mieć właściwości rakotwórcze. Co więcej, łatwo wykrywalne są za pomocą ludzkiego węchu – poprzez, na przykład, zapach acetonu, oleju fuzlowego (niedogonu) czy siarkowodoru. Profesjonalnie wyselekcjonowane i przetworzone składniki wysokiej jakości zapewniają sprayowi Manorm świeży i czysty zapach kojarzący się ze sterylnością medyczną. Nie powinno to dziwić, gdyż profesjonalne medyczne środki dezynfekujące stanowią główną specjalizację producenta.

Dodatkowe zalety:

  •  Dbałość o skórę – Spray Manorm zawiera glicerynę i pantenol, które zapobiegają podrażnieniom i wysychaniu skóry po użyciu produktu.
  • Czyszczenie i dezynfekcja urządzeń elektronicznych – Spray Manorm nie zawiera zagęszczaczy, dzięki czemu łatwo nanosi się i wnika w tkaniny i papier, a także praktycznie nie pozostawia śladów na ekranach smartfonów i innych urządzeń. Umożliwia to wykorzystanie go do dezynfekcji przedmiotów, poprzez pocieranie ich miękką ściereczką lub chusteczką nasączoną sprayem. Głównym składnikiem sprayu Manorm jest alkohol izopropylowy (propan-2-ol) - substancja rekomendowana przez firmę Apple do czyszczenia urządzeń elektronicznych.

Składniki - Manorm Antybakteryjny spray do rąk Crystal 50 ml

W 100 g produktu:

  • chlorek didecylodimetyloamonu 0,019 g,
  • alkil (C12-16) chlorku didecylodimetyloamonu 0,04 g,
  • propan-2-ol (alkohol izopropylowy) 60 g.

Dodatki funkcjonalne: gliceryna, pantenol.

Sposób przygotowania i przechowywania

3 ml produktu wcierać w dłonie przez 30 s. Czynność powtórzyć. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze od -40 do +35 stopni. Okres przydatności do użycia: 5 lat.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Działa bakteriobójczo. Tylko do zewnętrznego stosowania. Chronić przed dziećmi. Unikać wdychania mgły/par/rozpylonej cieczy.

Dane producenta/dystrybutora

UkrGoods Sp. z o.o. ul. Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Manorm Antybakteryjny spray do rąk Crystal 50 ml

  • Producent: Manorm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820136730154
  • EAN: 4820136730154
  • Wymiary: 2.6 x 3.5 x 11.8 cm