Mapa zdrapka Świat Familijna MAPITO

Mapa Zdrapka MAPITO: odkrywcza zabawa rodzinnaMAPITO to bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa zdrapka z serii SCRATCH TRAVEL. To także edukacyjna, odkrywcza zabawa rodzinna. Jest to prosta i przyjemna rozrywka integrująca całą rodzinę. Familijna Mapa Zdrapka to genialne źródło wiedzy o...

89.99

-35%

139.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Mapa Zdrapka MAPITO: odkrywcza zabawa rodzinna

MAPITO to bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa zdrapka z serii SCRATCH TRAVEL. To także edukacyjna, odkrywcza zabawa rodzinna. Jest to prosta i przyjemna rozrywka integrująca całą rodzinę. Familijna Mapa Zdrapka to genialne źródło wiedzy o świecie, kulturze i największych podróżnikach w historii.

Na mapie zostały zaznaczone najważniejsze trasy sześciu Wielkich Odkrywców, Krzysztofa Kolumba, Ferdynanda Magellana, Vasco da Gammy, Jamesa Cooka, Amerigo Vespucciego i Bartolomeo Diaza. Wśród nich znalazła się też fantastyczna postać Aleksandra Doby, polskiego zdobywcy i podróżnika, który trzy razy przepłynął Ocean Atlantycki kajakiem.

Dzięki MAPITO poznacie najwspanialsze zabytki i cuda natury z całego świata: Machu Picchu w Peru, Brama Brandenbyrska w Berlinie, czy Wielka Rafa Koralowa. To tylko nieliczne z nich - odkryjecie ich o wiele więcej. Oprócz przepięknej mapy świata pod zdrapką ukryliśmy powiększenie Polski, teraz każda wycieczka po kraju będzie możliwością do zaznaczania swoich podróżniczych podbojów. Warszawska Syrenka czy Krakowski Lajkonik opowiedzą o historii najważniejszych miejsc w Polsce.

Mapa Zdrapka MAPITO: Emocjonująca zabawa
Tuba oprócz Mapy Zdrapki MAPITO jest wypełniona po brzegi wspaniałymi dodatkami. Dzięki zestawowi kolorowych naklejek, zaznaczycie wspólne podróże, miejsca zamieszkania członków rodziny i przyjaciół, a także wykreujecie swoje własne wielkie przygody. Na dole mapy znajdują się dwie pełne emocji gry, dzięki którym będziecie mogli opowiadać i wymyślać niezwykłe historie oraz wytężyć wzrok w poszukiwaniu zaginionych przedmiotów, zwierząt i postaci. Dodatkowo, w zestawie znajduje się pełna przygód książeczka MAPITO, zawierająca ciekawostki o zabytkach, cudach natury oraz proponująca wesołe zabawy.

FAMILIJNA MAPA ZDRAPKA MAPITO to polski design i najwyższa jakość:

- Polski design: zaprojektowana przez dwie młode polskie artystki z projektu PaperApe.co, które wiedzą co gra w duszach najmłodszych
- Wysoka jakość, która wytrzyma ekstremalne traktowanie przez dziecięce dłonie. Perfekcyjne wykonanie w irlandzkiej drukarni zdrapek (playprint Ltd).
- Duży rozmiar: mapa o wymiarach (50x70) została wydrukowana grubym lakierowanym papierze.
- Eleganckie opakowanie: tuba 55 cm wysokości, 60 mm średnicy, z metalowymi denkami.
- Testowana na całych rodzinach.

Wiek: 3-99

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mapa zdrapka Świat Familijna MAPITO

  • Producent: Mapsy.me
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788395041549
  • ISBN: 9788395041549
  • EAN: 9788395041549
  • Wymiary: 55 x 7 x 7 cm

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki