Mapa zdrapka świata loft white scratch and travel Outlet

  • 978839434968433
  • 3-5 dni
Mapa Zdrapka Świata LOFT WHITEMinimalizm i ElegancjaMapy Zdrapki z serii Scratch and Travel LOFT to jedyne mapki zdrapki do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym, ikea lub loft. Kilka słów od Anny i Emmy, projektantek Mapy Zdrapki Loft: Naszym celem było stworzenie stylowego i...

72.17 zł

-28%

100.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Mapa Zdrapka Świata LOFT WHITE

Minimalizm i Elegancja
Mapy Zdrapki z serii Scratch and Travel LOFT to jedyne mapki zdrapki do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym, ikea lub loft.

Kilka słów od Anny i Emmy, projektantek Mapy Zdrapki Loft:
Naszym celem było stworzenie stylowego i unikalnego połączenia notatnika z podróży, sposobu na odkrywanie świata i wyjątkowej ozdoby Twojego domu.
Zainspirowane najnowszymi wnętrzarskimi trendami, postawiłyśmy na elegancki i minimalistyczny design. Modne połączenia bieli, szarości i czerni z takimi materiałami, jak metal, drewno i beton, uzupełnione motywami roślinnymi, stały się dla nas bodźcem do zaprojektowania wyjątkowej serii map ze zdrapką.

projektantki Anna i Emma, PaperApe.co

Atrakcyjne dodatki do mapy zdrapki
Oprócz mapy zdrapki w tubie znajdują się dodatki: półprzezroczysta mapa-kalka, dzięki której można precyzyjnie wskazać odwiedzone miejsce lub wymarzony cel podróży oraz wizytówkę, dzięki której tuba z mapą może stać się prezentem dla przyjaciela, rodziny lub bliskiej osoby.

Mapa Zdrapka i stolice sztuki Unesco
Na tej mapce znajdziesz listę najznamienitszych muzeów i galerii sztuki na świecie wraz z ich lokalizacjami. Odkryj gdzie znajdują się największe zbiory arcydzieł sztuki klasycznej i współczesnej.

Mapa Zdrapka Świata LOFT WHITE© to polski design i najwyższa jakość:Polski design: zaprojektowana przez dwie młode polskie artystki z projektu PaperApe.co
Nowa edycja: zaktualizowana sytuacja geopolityczna świata. Perfekcyjne wykonanie w irlandzkiej drukarni zdrapek (Playprint Ltd).
Duży rozmiar: mapa o wymiarach (50x70) została wydrukowana grubym papierze zabezpieczonym matowym lakierem podkreślającym efekt szlachetności zastosowanych materiałów

Eleganckie opakowanie: tuba 55 cm wysokości, 60 mm średnicy, z metalowymi denkami.

Dodatki: półprzezroczysta mapa-kalka do precyzyjnego odczytu granic, wizytówka z miejscem na dedykację

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mapa zdrapka świata loft white scratch and travel

  • Wydawnictwo Playprint Polska
  • Oprawa: Tuba
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978839434968433
  • ISBN: 9788394349684
  • EAN: 978839434968433
  • Wymiary: 55 x 6.5 x 6.5 cm