Maria Skłodowska-Curie i jej epokowe odkrycia. O wielkich dla małych

Mam na imię Maria i jestem naukowczynią. Eksperymentowanie raz za razem to moja praca. Nawet kiedy czuję, że nie dam rady, nie smucę się i nie zniechęcam. Chciałabym Ci opowiedzieć o moim epokowym odkryciu! Co zainspirowało wielkie umysły do stworzenia niesamowitych rzeczy? Kim byli i czym...
20,35 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,18 zł

Opis

Mam na imię Maria i jestem naukowczynią. Eksperymentowanie raz za razem to moja praca. Nawet kiedy czuję, że nie dam rady, nie smucę się i nie zniechęcam. Chciałabym Ci opowiedzieć o moim epokowym odkryciu!

Co zainspirowało wielkie umysły do stworzenia niesamowitych rzeczy? Kim byli i czym zajmowali się Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Frida Kahlo i Maria Skłodowska-Curie? Na te pytania postara się odpowiedzieć seria "O wielkich dla małych". Książki w zabawny i zrozumiały sposób zapoznają najmłodszych czytelników z najbardziej znanymi postaciami ze świata nauki i sztuki. Pokażą, że wielcy geniusze mogą stać się potężną inspiracją, aby mieć równie wielkie marzenia!

Za treścią tytułu "Maria Skłodowska-Curie i jej epokowe odkrycia. O wielkich dla małych" stoi Altea Villa, Anna Paszkiewicz.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę malucha czytając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Maria Skłodowska-Curie i jej epokowe odkrycia. O wielkich dla małych", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Przedszkolaki w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź też kolejne bajki z serii "O wielkich dla małych".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Maria Skłodowska-Curie i jej epokowe odkrycia. O wielkich dla małych" została udostępniona przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.