Martynka. Drewniane pudełko na drobiazgi Papilon

Zestaw kreatywny zawierający bezpieczne i starannie dobrane elementy, z których dziecko samodzielnie wykona ozdobne pudełko. Polecamy trzy zestawy kreatywne z serii "Martynka". Przygotowanie pudełka, lusterka czy torebki to wspaniała zabawa, która jednocześnie ćwiczy motorykę dziecka, uczy je...

31.92 zł

-20%

39.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Każda dziewczynka od najmłodszych lat lubi gromadzić skarby w postaci drobnych gadżetów, które porozrzucane po pokoju łatwo mogą się zgubić. Na szczęście, istnieje zestaw kreatywny "Martynka"! Z jego elementów można łatwo złożyć estetyczne i eleganckie pudełko na drobiazgi z dziewczęcego pokoju. Elementy składające się na pudełko są absolutnie bezpieczne dla dzieci w każdym wieku!

Dzięki samodzielnemu działaniu każda dziewczynka rozwinie swoje zdolności motoryczne, a także nauczy się koncentracji oraz wiary we własne możliwości. Stworzenie od podstaw ulubionego pudełeczka na spinki lub ubranka dla lalek jest prawdziwym powodem do radości, zwłaszcza, jeśli wiemy, że przyda się nam ono na bardzo długo. Wszystkie produkty do samodzielnego składania z serii "Martynka", także torebki oraz lusterka posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Zestawy zabawek do składania "Martynka" stanowią uzupełnienie serii książeczek oraz audycji do słuchania. Od kilkudziesięciu lat znane są dzieciom na całym świecie, a w Polsce mają wielu fanów od lat kilkunastu. Pudełeczko na drobiazgi z pewnością najefektowniej prezentować się będzie w dziecinnym pokoju, jeśli ustawimy je na ważnym miejscu tuż obok składanego lusterka oraz torebki.

Przy posiadaniu wszystkich elementów zestawu "Martynka" każda dziewczynka poczuje się w pełni księżniczką. Będzie można dopracować fryzurę, zgromadzić w jednym miejscu najdrobniejsze zabawki, aby się nie zgubiły i przygotować zawartość torebki na ważne spotkanie z pluszowymi przyjaciółmi, albo koleżankami w piaskownicy!

Zestaw kreatywny zawierający bezpieczne i starannie dobrane elementy, z których dziecko samodzielnie wykona ozdobne pudełko. Polecamy trzy zestawy kreatywne z serii "Martynka". Przygotowanie pudełka, lusterka czy torebki to wspaniała zabawa, która jednocześnie ćwiczy motorykę dziecka, uczy je koncentracji i nagradza sukcesem („zrobiłam to sama!”).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Martynka. Drewniane pudełko na drobiazgi Papilon

  • Tytuł: Martynka Drewniane pudełko na drobiazgi
  • Seria Martynka
  • Rok wydania: 2013
  • Format: 22.0x16.0cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 63552301144ZA
  • Język: polski
  • ISBN: 9788324522484
  • EAN: 9788324522484
  • Wymiary: 16x22 cm