Marvel Champions: Hero Pack - Wasp

Nadia van Dyne miała trudne dzieciństwo - pierwsze lata swojego życia była wychowywana przy wykorzystaniu sowieckiego programu prania mózgu nazywanego Red Room, trenowana na elitarną zabójczynię. Udało się jej jednak uciec z piekła przy pomocy próbki cząstek Pym i wyemigrować do Stanów...
56,21 * 59,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,76 zł

Opis

Nadia van Dyne miała trudne dzieciństwo - pierwsze lata swojego życia była wychowywana przy wykorzystaniu sowieckiego programu prania mózgu nazywanego Red Room, trenowana na elitarną zabójczynię. Udało się jej jednak uciec z piekła przy pomocy próbki cząstek Pym i wyemigrować do Stanów Zjednoczonych, gdzie zbudowała własny kombinezon Osy i dołączyła do Avengersów, używając swoich mocy w walce ze złoczyńcami.

Moce Wasp bazują na podobnych zasadach co moce Ant-Mana, jednak Osa stworzyła swoje unikalne ataki, dzięki czemu jest w stanie zrealizować bezbłędnie wszystkie swoje plany. Jak pozostałe zestawy bohaterów, Marvel Champions: Hero Pack - Wasp zawiera gotową do gry talię, która zawiera karty postaci oraz karty dodatkowe.

Zawartość pudełka:

  • karty
  • instrukcja

Dowiedz się więcej o grze

Szczegóły - Marvel Champions: Hero Pack - Wasp

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>