Marvel Now 2.0 Tajne imperium

Steve Rogers poświęcił życie walce o wolność. Dziś jednak jest jej największym wrogiem i jako agent faszystowskiej organizacji Hydra nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć władzę nad światem. Jego autorytarnym rządom sprzeciwią się Czarna Wdowa, Kapitan Marvel, Doktor Strange i inni...

77.99

-22%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Steve Rogers poświęcił życie walce o wolność. Dziś jednak jest jej największym wrogiem i jako agent faszystowskiej organizacji Hydra nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć władzę nad światem. Jego autorytarnym rządom sprzeciwią się Czarna Wdowa, Kapitan Marvel, Doktor Strange i inni superbohaterowie, ale ich ruch oporu ma niewielkie szanse w starciu ze zbrodniczym reżimem, który opanował nie tylko media i państwowe instytucje, lecz także serca wielu ludzi. Czy mimo to znajdą sposób na ocalenie uniwersum Marvela? Oto wielki finał sagi o upadłym Kapitanie Ameryce, na którą składają się także album "Avengers. Impas - Atak na Pleasant Hill" i dwa tomy serii "Kapitan Ameryka. Steve Rogers". 

Scenariusz tego niepokojąco aktualnego thrillera politycznego napisał Nick Spencer - autor historii zebranych w albumie "Ant-Man. Druga szansa" oraz serii "Iron Man 2.0" i "The Amazing Spider-Man". Twórcami rysunków są: Daniel Daniel Acuña ("Uncanny Avengers"), Steve McNiven ("Wojna domowa"), Rod Reis, Jesús Saiz, Andrea Sorrentino ("Staruszek Logan") i Leinil Francis Yu ("Inhumans kontra X-Men").

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Marvel Now 2.0 Tajne imperium

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki