Mary maszkary. Parada stworków pełna

Mary maszkary: Parada stworków pełna to siódma z kolei książeczka-kolorowanka z autorskiej, pełnej serca i życzliwości serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Głównym celem serii jest towarzyszenie najmłodszemu odbiorcy w nawiązywaniu bliższego, bardziej...
12,78 * 15,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,64 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Mary maszkary: Parada stworków pełna to siódma z kolei książeczka-kolorowanka z autorskiej, pełnej serca i życzliwości serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Głównym celem serii jest towarzyszenie najmłodszemu odbiorcy w nawiązywaniu bliższego, bardziej dynamicznego kontaktu z utworem poetyckim nie tylko w jego warstwie głosowej, werbalno-znaczeniowej, lecz również plastycznej, wzrokowo-emocjonalnej.

Taka forma poetyckiej inicjacji pozwala dziecku na pełniejsze przyswojenie tekstu zarówno w sposób spontaniczny (poprzez wielokrotne słuchanie oraz powtarzanie wpadających w ucho fragmentów), jak też aktywizowany (poprzez kolorowanie samodzielnie wybranych ilustracji).

Obok szczególnej oprawy graficznej (kolorowanka), nawiązaniu przez najmłodszych pozasłownego, manualno-wizualnego kontaktu z wierszykiem służą ukryte w książeczce zadania-zabawy, takie jak dostrzeganie różnic między ilustracjami oraz stosowanie odpowiednich barw w rysunkach do kolorowania (ćwiczenie percepcji).

Warto też podkreślić, że wierszyki z serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczone są do wspólnego, wielokrotnego czytania na głos - tradycyjnej, lecz wciąż niezastąpionej, kreatywnej formy spędzania czasu z dzieckiem.

Z nadzieją, że Parada stworków pełna spotka się z zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem zarówno przez najmłodszych, jak i tych nieco starszych czytelników,

Życzymy wszystkim aktywnej (BUU!...) i kolorowej lektury!

Szczegóły - Mary maszkary. Parada stworków pełna

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również