Marysia i Boże Narodzenie

Misia Marysia ubiera choinkę i przygotowuje się do świąt. Czy wiszące na choince pierniczki są bezpieczne, jeśli w domu czai się wielki łakomczuch? Zaraz się o tym przekonamy!Misia Marysia, rezolutna kilkuletnia bohaterka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Zadaje mnostwo pytan,...
6,13 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,66 zł

Opis

Misia Marysia ubiera choinkę i przygotowuje się do świąt. Czy wiszące na choince pierniczki są bezpieczne, jeśli w domu czai się wielki łakomczuch? Zaraz się o tym przekonamy!
Misia Marysia, rezolutna kilkuletnia bohaterka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Zadaje mnostwo pytan, bawi sie, chodzi do przedszkola i z pasja odkrywa swiat. Historie małej Misi to wspaniałe wsparcie dla każdego malucha, a dla rodziców - pomoc w przeprowadzeniu dziecka przez różne życiowe momenty.

Autorem książeczki "Marysia i Boże Narodzenie" jest Nadia Berkane, Alexis Nesme.

W oryginale książka ma tytuł: Bébé Koala. C'est Noël!.

Publikacja pt. "Marysia i Boże Narodzenie" należy do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do torby dziecka.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Marysia i Boże Narodzenie" wydało Wydawnictwo Debit. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.