Maść tygrysia

  • kinoki12
Maść tygrysia działaniu rozgrzewającym i przeciwbólowym. Produkt niezwykle łatwy w użyciu, o orzeźwiającym, pobudzającym zapachu. Jego działanie odczujemy już po chwili. Znajduje swoje zastosowanie miedzy innymi w bólach głowy, bólach mięśniowych, przy przeziębieniach, katarze, kłopotach...

2.84 zł

-5%

2.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Maść tygrysia to oryginalny, ponadczasowy i pełnowartościowy produkt, który wesprze nas w zmaganiach z bólem i zadziała rozgrzewająco. Stosowany wyłącznie do użytku zewnętrznego, przynosi ciału ukojenie. Wystarczy nabrać maść na ręce i delikatnymi ruchami wetrzeć ją w konkretne miejsce na ciele. Znajduje swoje zastosowanie miedzy innymi w bólach głowy, bólach mięśniowych, przy przeziębieniach, katarze, kłopotach zatokowych.

Maść tygrysia jest skutecznym, przyjemnym i naturalnym rozwiązaniem popularnym wśród osób ceniących sobie alternatywne sposoby radzenia z dolegliwościami. Ekologiczna maść tygrysia przynosi natychmiastowe orzeźwienie, a ulgę przy bólu odczuwa się już po kilku minutach od rozpoczęcia masowania i wcierania.

Producenci tygrysiej maści skupiają się nie tylko na efektywności produktu, ale też estetyce i parametrach opakowania. Maść tygrysia może być ładnym, podręcznym środkiem na wszelkie bóle, który zawsze znajdzie się w naszej torebce lub plecaku. Wizerunek tygrysa pochodzi od XIX-wiecznej receptury przygotowanej przez chińskiego zielarza. W kulturze Wschodu tygrysy symbolizują siłę, moc i pełnię energii. Z tego względu używa się ich obrazu do reprezentowania silnej, przywracającej organizmowi równowagę maści. Maść tygrysia polecana jest miłośnikom naturalnych i bezpiecznych dla skóry rozwiązań.

Podczas używania maści trzeba pamiętać o omijaniu okolicy oczu. W razie przedostania się maści do oczu, należy szybko umyć je dużą ilością zimnej wody. Maść powinna być przechowywana w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Nie powinno się stosować jej u dzieci poniżej drugiego roku życia.

Maść tygrysia jest przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie nadaje się do stosowania u dzieci poniżej drugiego roku życia. Należy unikać zatarcia oczu.

Chronić oczy. Chronić przed dziećmi. Tylko do użytku zewnętrznego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Maść tygrysia

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: kinoki12
  • EAN: 1100000018384