Maseczka ochronna 2-warstwowa jednorazowa 5 szt.

  • MASECZKA_OCHRONNA
  • 1 dzień + czas dostawy
Maseczka ochronna 2-warstwowa W zestawie znajduje się 5 sztuk. Wymiary maseczki: ok. 17,5 cm x ok. 8 cm (wymiary mogą się różnić w zależności od partii produktu) Posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX. Wykonane z włókniny Chemobond.

5.95 zł

-80%

29.99 zł

Cena za szt. : 1.19zł

Dodaj do schowka

Opis

W powietrzu znajduje się wiele niepożądanych składników. Bakterie, grzyby, wirusy i wywołujące alergię pyły dostają się do naszych płuc z każdym wdechem. Jak się przed nimi bronić? Nosząc maseczkę! Wykonana z dwóch warstw wysokiej jakości materiału maska jednorazowa posiada idealnie dopasowany krój, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę. Jakość potwierdza certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX.

Maseczkę można nosić praktycznie wszędzie! W drodze do pracy, wykonując służbowe obowiązki, a nawet uprawiając sport. Dzięki wysokiej jakości oddychającej membranie i wygodnym gumkom gwarantującym stabilne utrzymanie, produkt sprawdzi się podczas jazdy rowerem czy treningu biegowego.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup dwuwarstwowej maseczki jednorazowej?

  • Włóknina Chemobond ogranicza wnikanie do organizmu niepożądanych substancji;
  • Maseczka posiada uniwersalne wymiary, odpowiednie dla kobiet i mężczyzn
  • Neutralny kolor sprawdzi się w każdej sytuacji
  • Wygodne gumki gwarantują wygodę noszenia, bez uciążliwego przesuwania lub spadania

Maseczka jednorazowa jest o wiele bezpieczniejsza i praktyczniejsza niż jej bawełniany odpowiednik wielokrotnego użytku. Nie trzeba jej prać ani odpowiednio odkażać. Użycie bawełnianej osłony nosa i ust wiąże się z koniecznością wyparzania, które trwa około godziny. Proponowany wariant doskonale chroni organizm przed wnikaniem niepożądanych substancji oraz eliminuje ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych noszenia maski wielokrotnego użytku.

Składniki - Maseczka ochronna 2-warstwowa jednorazowa 5 szt.

Włóknina Chemobond:

Włókniny wykonane z włókien: 100% polipropylen, 100% poliamid, 100% poliester, z ich mieszanek lub mieszanek z włóknami wiskozowymi (udział CV do 50%); w kolorze białym, bez dodatku wodnych dyspersji kopolimerowych, ze środkami termoplastycznymi (w tym włókniny wykonane z włókien uniepalnionych zaakceptowanych przez OEKO-TEX®)

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga! Wymiary maseczki oraz rodzaje uchwytów mogą się różnić w zależności od partii produktu.

Dane producenta/dystrybutora

NOSTRA S.C., Elektryczna 1/3 lok. 212, 15-080 Białystok

Recenzje

Ocena 

produkt przydatny w czasie pandemii, cena przystępna

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Maseczka ochronna 2-warstwowa jednorazowa 5 szt.