NOWOŚĆ Maskotka interaktywna Pomsies Lumies Jednorożec Cobi

Maskotka interaktywna Pomsies Lumies Jednorożec Cobi

Urocze interaktywne jednorożce, które uwielbiają kolory! Świecą kolorem, którego dotkną i reagują w różny sposób w zależności od nastroju i koloru, którego dotkną. Karm je kolorami, a będą super szczęśliwe. Lumies uwielbiają też muzykę, zmieniają kolory w określone dźwięki. Skanuj kolory, a Lumies...

136.46 zł

-17%

165.31 zł

Dodaj do schowka

Opis

Urocze interaktywne jednorożce, które uwielbiają kolory! Świecą kolorem, którego dotkną i reagują w różny sposób w zależności od nastroju i koloru, którego dotkną. Karm je kolorami, a będą super szczęśliwe. Lumies uwielbiają też muzykę, zmieniają kolory w określone dźwięki. Skanuj kolory, a Lumies je zmiksują i zagrają niepowtarzaną muzyczkę.

Mają 5 trybów zabawy: Jakiego dzisiaj będziemy koloru, Pobawmy się muzyką, Lumie wybiera, Polowanie na kolory, Tęczowy berek, i ponad 100 reakcji.

Lumies mają długie, tęczowe włosy, które można czesać i układać z nich różne fryzury. W zestawie znajduje się grzebyk –spinka. Każdy Lumies posiada zawieszkę, dzięki, której można go przymocować np. do plecaka.

Uwaga! Dostępne 3 wzory maskotki. Produkt wysyłany losowo.

Wielkość maskotki: 10 cm

Lumies mówią w języku polskim. Wymagane 3 baterie AAA/R03P 1.5V. Baterie załączono.

Szczegóły - Maskotka interaktywna Pomsies Lumies Jednorożec Cobi

  • Producent: Cobi
  • Wiek: 3+
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 816322022480
  • EAN: 816322022480

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt