Masmi Wkładki laktacyjne wielorazowe ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej 2 szt.

  • Masmi
  • 8432984002114
Wkładki laktacyjne wielorazowe 100% certyfikowanej bawełny organicznej, hipoalergiczne, o bardzo wysokiej wchłanialności, nieprzeciekające, gwarancja do 100 prań bez utraty wchłanialności. Wkładki laktacyjne wielorazowe wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej zastępują tradycyjne wkładki...
33,99
Cena za szt. : 17zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł

Opis

Wkładki laktacyjne wielorazowe

  • 100% certyfikowanej bawełny organicznej, hipoalergiczne, o bardzo wysokiej wchłanialności, nieprzeciekające, gwarancja do 100 prań bez utraty wchłanialności.

Wkładki laktacyjne wielorazowe wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej zastępują tradycyjne wkładki laktacyjne. Przeznaczone są do wielokrotnego prania. Produkt jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Jest również ekonomiczny - kobiety nie kupują co miesiąc środków higienicznych, które trafiają do kosza (w efekcie czego produkowanych jest mniej śmieci). Zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji, w której kobieta się znajduje.

Warstwa wierzchnia wkładki, czyli materiał pozostający w stałym kontakcie z delikatną skórą piersi, wykonana jest z bawełny organicznej, certyfikowanej zgodnie z normą GOTS.

Środkowa warstwa chłonna to tkanina 3D, wykonana z bawełny organicznej. Warstwa ta ma wysoką chłonność i jest oddychająca.

Część nieprzepuszczalna wykonana jest również z bawełny organicznej, która od wewnątrz zabezpieczona jest bardzo cieniutką, wodoodporną, ale jednocześnie oddychającą warstwą. Nie przepuszcza płynu z zewnątrz, ale pozwala uwalniać się zgromadzonej wilgoci. Są hipoalergiczne, miękkie, wygodne, w kolorze kremowej bieli. Średnica wkładek to 12,5 cm, a wchłanialność 28,4 g.

Produkt hipoalergiczny, posiadający aż 4 certyfikaty: GOTS, FSC, VEGAN i COTTON NATURAL.

Szczegóły - Masmi Wkładki laktacyjne wielorazowe ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej 2 szt.

  • Producent: Masmi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8432984002114
  • EAN: 8432984002114
  • Wymiary: 9 x 10.5 x 5 cm

Składniki - Masmi Wkładki laktacyjne wielorazowe ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej 2 szt.

97% certyfikowana organiczna bawełna, 3% PU

Sposób przygotowania i przechowywania

Wkladki należy umieścić w biustonoszu wszywką na zewnątrz. Wkładki należy uprać przed pierwszym użyciem. Po użyciu zalecamy wypłukanie i / lub pozostawienie do namoczenia przed praniem. Można prać je ręcznie lub w pralce wraz z resztą prania lub w osobnym worku do prania. W przypadku korzystania z pralki należy prać w temperaturze nie wyższej niż 40º. Dla właściwej pielęgnacji zaleca się stosowanie neutralnych mydeł. Nie należy używać chloru, wybielaczy, płynów do płukania tkanin, naturalnych olejów ani mydła marsylskiego, ponieważ mogą one wpływać na jakość wchłaniania. Nie należy używać suszarki do prania, ponieważ może to zmniejszyć ich chłonność. Przechowywać w chłodnym, suchym pomieszczeniu, bez narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, skrajnie niskich lub wysokich temperatur.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>