Masza i Niedźwiedź. Księga quizów i faktów

  • praca zbiorowa
  • Harperkids
  • KSIĘGA QUIZÓW I FAKTÓW
  • 9788328148048
  • 1 dzień + czas dostawy
Gdzie pracował przed laty Niedźwiedź? Kim jest Maszuko? Z czego zbudowany jest dom Pingwina? Sprawdź swoją wiedzę, przepytaj przyjaciół lub rodziców i odkryj zupełnie nowe informacje na temat Maszy i Niedźwiedzia! Ciekawostki, fakty oraz quizy z odpowiedziami pomogą maluchom poznać świat Maszy  na...

10.98

-27%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gdzie pracował przed laty Niedźwiedź? Kim jest Maszuko? Z czego zbudowany jest dom Pingwina? Sprawdź swoją wiedzę, przepytaj przyjaciół lub rodziców i odkryj zupełnie nowe informacje na temat Maszy i Niedźwiedzia! Ciekawostki, fakty oraz quizy z odpowiedziami pomogą maluchom poznać świat Maszy  na poziomie eksperta, a przy tym – miło spędzić czas.

Książka odpowiada na głód wiedzy młodych czytelników na temat ulubionych bohaterów, pozwala zgromadzić niedostępną nigdzie indziej, szczegółową wiedzę i zabłysnąć wśród rówieśników.

Księga quizów i faktów sprawdzi się także jako punkt wyjścia do zabaw i konkursów podczas imprezy dla najmłodszych, a wspólne odkrywanie zabawnych informacji o Maszy i Niedźwiedziu będzie okazją do wartościowej rozmowy z dzieckiem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Masza i Niedźwiedź. Księga quizów i faktów

Inni Klienci kupili również