Masza i Niedźwiedź Miękka lalka zimowa

Laleczka ubrana jest w płaszczyk, czapeczkę, rękawiczki i kozaczki. Idealne odwzorowanie postaci Maszy z uwielbianej przez dzieci bajki. Ma gumowa głowę i miękki - idealny do przytulania tułów, rączki i nóżki. Lalka zachwyci wszystkie małe dziewczynki,które są zafascynowane przygodami rezolutnej...

77.21 zł

Dodaj do schowka

Opis

Miękka zimowa lalka Masza i Niedźwiedź marki Simba to idealna zabawka dla wszystkich fanów bajki. Główna bohaterka została odwzorowana z wysoką dbałością o szczegóły i wygląda przesympatycznie! Twoje dziecko z pewnością pokocha długie godziny zabawy z nią.

Masza ma gumową głowę, reszta wykonana jest natomiast z miękkiego materiału (także rączki i nóżki). Z tego powodu idealnie nadaje się do przytulania i wygodnie zabiera się ją ze sobą wszędzie. Lalka ubrana jest w zimowy różowy płaszczyk, charakterystyczną dla siebie czapeczkę, z którą się nie rozstaje, a także ciepłe kozaczki i rękawiczki. Tak jak w kreskówce, ma duże, rezolutne zielone oczy, ciekawie przyglądające się otoczeniu. Postać odwzorowano wyjątkowo dobrze, a strój uszyto dokładnie, przez co lalka prezentuje się świetnie. Taka zabawka na pewno pobudzi wyobraźnię i zachęci do odtwarzania najśmieszniejszych scen z bajki bądź wymyślania kolejnych niesamowicie interesujących przeżyć Maszy.

Jej uroczy wygląd wywołuje na dziecięcych twarzach uśmiech i sprawia, że aż chce się ją ze sobą zabrać na spacer, do zabawy w ogrodzie czy zasnąć z nią po całym dniu wrażeń. Masza to przecież żywiołowa postać, która chce codziennie przeżywać niezapomniane przygody! Nie trzeba się także obawiać o jej szybkie zniszczenie - wyroby firmy Simba wykonano solidnie i z myślą o intensywnej zabawie, przez co produkt jest odporny na uszkodzenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Wysokość lalki: 23 cm

Produkt nadaje się dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Masza i Niedźwiedź Miękka lalka zimowa

  • Producent: Simba
  • Seria Masza i Niedźwiedź
  • Rok wydania: 2016-08-23
  • Kod producenta: 109301006
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4006592001254
  • EAN: 4006592001254
  • Wymiary: 13x27x9,5 cm