Mata do zabawy Wesoła farma Canpol Babies

Mata WESOŁA FARMA wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny wypełnionej ociepliną. Po połączeniu brzegów za pomocą rzepów, mata może pełnić funkcję kojca. Mata posiada elementy interaktywne, które zajmą malca na długi czas. Na pałąkach zamieszczone jest lusterko oraz materiałowe i plastikowe...

139.99 zł

-18%

169.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Mata WESOŁA FARMA wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny wypełnionej ociepliną. Po połączeniu brzegów za pomocą rzepów, mata może pełnić funkcję kojca. Mata posiada elementy interaktywne, które zajmą malca na długi czas. Na pałąkach zamieszczone jest lusterko oraz materiałowe i plastikowe zabawki, które wydają różne dźwięki. Na macie znajdują się elementy szeleszczące i grzechotki. Zabawki z pałąków można odpiąć i podać dziecku do zabawy. Przeznaczona jest dla dzieci 0m+.

Sposób użycia: Zabawkę utrzymuj w czystości. Sposób czyszczenia podany na metce. Maty nie należy prać w pralce. W razie zabrudzeń czyść ją powierzchniowo, przecierając wilgotną szmatką. Ostrzeżenie! Złóż wszystkie elementy maty ze sobą zanim położysz na niej dziecko. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie maty przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Sprawdź jakość zabawki przed użyciem. Zabawkę zużytą lub zniszczoną wymień na nową.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Na pałąkach umieszczone jest lusterko, w którym ukryty jest kwiatuszek, a także materiałowe krówka z piszczałką i grzechocząca kaczuszka z wypełnineim oraz plastikowa grzechotka 3 kwiatuszki. Na macie znajdują się 2 elementy szeleszczące oraz piszczałka i pluszowa grzechotka. Mata przeznaczona dla dzieci w wieku m+. Wymiary maty po rozłożeniu 98cm. Wymiary maty ze złożonymi bokami 76cm. Wysokość pałąków w miejscu łączenia 5cm. Maty nie należy prać w pralce. Sposób czyszczenia podany na metce. W razie zabrudzeń czyść ją powierzchniowo, przecierając wilgotną szmatką.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mata do zabawy Wesoła farma Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/287
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407022871
  • EAN: 5903407022871