Mata z Pianinkiem Muzyczne Zwierzątka Mattel

  • Fisher Price
  • 887961682380
  • 2 dni
Podaruj dziecku radosną zabawę dzięki tej wyjątkowej macie gimnastycznej z pięcioma podświetlanymi klawiszami pianinka, łukiem do zawieszania zabawek i czterema muzycznymi ustawieniami, dzięki którym Twój maluch może bawić się w rytm muzyki aż przez pierwszych kilka lat życia! Gdy z czasem dziecko...

265.49 zł

-12%

301.69 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas, w którym maluch rozwija się najintensywniej. W tempie ekspresowym pochłania bodźce znajdujące się w otaczającym go środowisku i bacznie obserwuje sytuacje, które zmieniają się każdego dnia. Bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka jest zapewnienie mu możliwości zdobywania nowych informacji – właśnie do takiego celu powstają maty edukacyjne, które nie tylko bawią, ale także uczą. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 36 miesięcy.

Podaruj dziecku radosną zabawę dzięki tej wyjątkowej macie gimnastycznej z pięcioma podświetlanymi klawiszami pianinka, łukiem do zawieszania zabawek i czterema muzycznymi ustawieniami, dzięki którym Twój maluch może bawić się w rytm muzyki aż przez pierwszych kilka lat życia!

Fisher Price dba o rozwój naszych dzieci już od wielu lat. Dostarcza zabawki najwyższej jakości, dzięki którym nasze pociechy mogą spędzać czas na wesołej zabawie, która dodatkowo uczy. Mata z pianinkiem Muzyczne Zwierzątka to niezwykła mata gimnastyczna, która została wyposażona w łuk do zawieszania zabawek, pięć podświetlanych klawiszy pianina oraz innymi urozmaiceniami, które zabiorą każdego malucha w wyjątkowy świat muzycznych przygód. Za sprawą dostępnych poziomów nauki możesz modyfikować ustawienia maty i zmieniać muzykę bądź treści edukacyjne tak, by odpowiadały aktualnemu poziomowi rozwoju Twego dziecka. Mata rozwinie także sprawność ruchową najmłodszych – maluch zainteresowany znajdującymi się wokół niego kolorowymi elementami z chęcią kopie i sięga w różnych kierunkach. Naciskanie klawiszy i powodowanie konkretnych działań rozwinie jego ciekawość i spryt, a pozostałe wizualne urozmaicenia i piosenki dotyczące kolorów, zwierząt, liczb i kształtów sprawą, że zmysły dziecka będą rozwijać się poprzez zabawę. Możesz nawet odłączyć pianinko i zabrać je ze sobą! Zabawa, która rozwija.

Produkcja akcesoriów oraz wyposażenia dziecięcego to dwa główne obszary działań, w których specjalizuje się firma Fisher Price. Przykładając wagę do nieustanego łączenia wyobraźni, nauki i zabawy, marka tworzy produkty odpowiadające dynamicznie zmieniającym się potrzebom najmłodszych konsumentów. Współpraca ze światowej klasy specjalistami czuwającymi nad analizami dotyczącymi konkretnych wymagań dzieci zmieniających się wraz z wiekiem gwarantuje produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów!

  • Zmysły: Różnorodne wyraziste kolory, liczne faktury i wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi stymulują i angażują rozwijające się zmysły dziecka. Sprawność ruchowa: Kopanie, sięganie i podpieranie się pomaga maluchowi ćwiczyć rozwijające się mięśnie.
  • Ciekawość i zadziwienie: Przyjemne czynności, takie jak naciskanie klawiszy pianinka czy słuchanie radosnych melodii, sprawią, że maluch będzie z radością powracać do zabawy na macie.
  • Wczesna nauka: Twój maluch kopie i świetnie się bawi, słuchając przy tym wypowiedzi i piosenek na temat tego, co widzi, i ucząc się o kolorach, kształtach, liczbach i zwierzętach.

Szczegóły - Mata z Pianinkiem Muzyczne Zwierzątka Mattel

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt