Matematyka Gimnazjum kl. 2 ćwiczenia wydanie 2010

Opracowany zeszyt ćwiczeń jest bogato ilustrowany i zawiera wiele ciekawych i zróżnicowanych pod względem stopnia trudności ćwiczeń, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.Przejrzysty układ treści, jasne polecenia, wskazówki i przykłady rozwiązywania zadań oraz optymalna ilość miejsca na...
19,60

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,35 zł

Opis

Opracowany zeszyt ćwiczeń jest bogato ilustrowany i zawiera wiele ciekawych i zróżnicowanych pod względem stopnia trudności ćwiczeń, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.Przejrzysty układ treści, jasne polecenia, wskazówki i przykłady rozwiązywania zadań oraz optymalna ilość miejsca na obliczenia to tylko niektóre atuty naszego zeszytu ćwiczeń. Większość zadań skonstruowanych jest tak jak ćwiczenia rozwiązywane na egzaminie kończącym etap szkoły gimnazjalnej.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Matematyka Gimnazjum kl. 2 ćwiczenia wydanie 2010"?
Autorem książki jest Barbara Kowalińska.
Jest autorem paru podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Matematyka Gimnazjum kl. 2 ćwiczenia wydanie 2010" opublikowało Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
120 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które specjalizuje się w dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów edukacji - od początkowej edukacji szkolnej aż do szkół ponadpodstawowych. Oferuje materiały pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i opracowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Vademecum są urozmaicone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i holistyczne podejście do nauczania sprawia, że wydawnictwo Operon jest docenianym partnerem zarówno dla nauczycieli, uczniów jak również rodziców.

Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas Gimnazjum 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest matematyka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka Gimnazjum kl. 2 ćwiczenia wydanie 2010

 • Tytuł: Matematyka 2 Zeszyt ćwiczeń Reforma 2009
 • Autor: Barbara Kowalińska
 • Wydawnictwo Operon
 • Rok wydania: 2010
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 120
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 51224501828KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: gimnazjum
 • ISBN: 9788376801407

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>