Matematyka z albertem

  • 9788366116092
  • 1 dzień + czas dostawy
Zestaw zadań i ćwiczeń matematycznych dla pierwszoklasistów i drugoklasistów.1. Książka podzielona jest na 34 rozdziały tematyczne obejmujące cały program nauczania, w których znajdują się proste wyjaśnienia zasad matematycznych i różnorodne zadania o rosnącym stopniu trudności. Na końcu książki...

24.24 zł

-3%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw zadań i ćwiczeń matematycznych dla pierwszoklasistów i drugoklasistów.
1. Książka podzielona jest na 34 rozdziały tematyczne obejmujące cały program nauczania, w których znajdują się proste wyjaśnienia zasad matematycznych i różnorodne zadania o rosnącym stopniu trudności. Na końcu książki znajdują się rozwiązania.
2. Zadania są tak skonstruowane, że dziecko uczy się matematyki w sposób aktywny: przelicza, porównuje, porządkuje, koloruje, sprawdza, dopisuje, dorysowuje, uzupełnia, odczytuje, przyporządkowuje. Bogactwo i pomysłowość zadań pozwolą dziecku w łatwy i atrakcyjny sposób nabyć biegłości rachunkowej, utrwalić wiedzę matematyczną i udoskonalić się w sztuce logicznego myślenia.
3. Dziecku towarzyszy w pracy postać psa-profesora i jego przyjaciół, którzy zachęcają do wysiłku, równocześnie wprowadzają pierwiastek humoru
4. Matematyka z Albertem została opracowana przy udziale zespołu nauczycieli matematyki i pedagogów, a oparta na kanwie podstawy programowej MEN nauczania matematyki dla klas 1-2 szkoły podstawowej.
5. Książka będzie użyteczna zarówno dla dzieci mających trudności z matematyką, jak i dla dzieci zdolnych, pragnących rozwinąć swoje umiejętności. Jest doskonałym narzędziem do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wyrównawczych lub na kółkach matematycznych.
Jest także idealną pomocą dla rodziców, którzy pragną zainteresować swoje dzieci przedmiotem matematyki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Matematyka z albertem