Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Arytmetyka. Wersja B. Część 1

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A). Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.
15,99 * 16,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,21 zł

Opis

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A).

Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Arytmetyka. Wersja B. Część 1"?
Zofia Bolałek, Małgorzata Dobrowolska, Adam Mysior, Stanisław Wojtan są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Arytmetyka. Wersja B. Część 1 została przygotowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki numer zgodności MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
780/2/2018 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu wydania numeru. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Która to część książki?
To wydanie stanowi 1 część.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest matematyka.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik:
Założone w 1991 r. przez wybitnego wykładowcę UG, Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokim zasięgu. Znane z publikacji podręczników matematycznych, wykorzystywanych przez większość uczniów polskich szkół.

Do której serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Arytmetyka. Wersja B. Część 1"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej GWO; Matematyka z Plusem.
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ta książka ma 96 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Arytmetyka. Wersja B. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>