Matematyka z plusem. Klasa 5. Zbiór zadań. Szkoła podstawowa

Książka zawiera zadania o różnym stopniu trudności, zarówno dla uczniów słabszych, jak i uzdolnionych. Każdy dział kończą: praca badawcza, zadania rachunkowe, łamigłówki oraz test sprawdzający. Zbiór zadań jest dostosowany do nowego podręcznika dla 5 klasy szkoły podstawowej, zgodnego z podstawą...
21,55 * 22,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,62 zł

Opis

Książka zawiera zadania o różnym stopniu trudności, zarówno dla uczniów słabszych, jak i uzdolnionych. Każdy dział kończą: praca badawcza, zadania rachunkowe, łamigłówki oraz test sprawdzający.

Zbiór zadań jest dostosowany do nowego podręcznika dla 5 klasy szkoły podstawowej, zgodnego z podstawą programową z 2017 r.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka z plusem. Klasa 5. Zbiór zadań. Szkoła podstawowa"?
Krystyna Zarzycka, Piotr Zarzycki są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Matematyka z plusem. Klasa 5. Zbiór zadań. Szkoła podstawowa" został opracowany przez Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Używane są przez 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również publikacje do j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem. Klasa 5. Zbiór zadań. Szkoła podstawowa"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "GWO; Matematyka z Plusem".
Wzorem pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
128: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną graficznie. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest niezbędny opisywany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest matematyka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z plusem. Klasa 5. Zbiór zadań. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>