Mattel Interaktywny chodzik. Zebra

Interaktywny Chodzik Zebra od Fisher-Price może stać się pierwszym przyjacielem Twojego dziecka, który nie tylko nauczy je pierwszych słów, ale też zachęci do stawiania pierwszych kroków! Chodzik oferuje 2 sposoby zabawy: zabawa na siedząco lub zabawa na stojąco. Dziecko może przerzucać stronę...

153.44 zł

155.25 zł

Dodaj do schowka

Opis

Interaktywny Chodzik Zebra od Fisher-Price może stać się pierwszym przyjacielem Twojego dziecka, który nie tylko nauczy je pierwszych słów, ale też zachęci do stawiania pierwszych kroków!

Chodzik oferuje 2 sposoby zabawy: zabawa na siedząco lub zabawa na stojąco.

Dziecko może przerzucać stronę książeczki lub naciskać podświetlane przyciski i razem z nowymi przyjaciółmi-zwierzątkami poznawać alfabet oraz cyferki w ramach radosnych piosenek do wspólnego śpiewania.

Gdy dziecko zacznie naukę chodzenia, wygodny uchwyt i solidna podstawa na 4 kółkach dodadzą mu pewności podczas stawiania pierwszych kroków.

Całe mnóstwo radosnych komunikatów, melodii i piosenek zachęci do dalszego ruchu i sprawi, że dziecko pewniej poczuje się na własnych nogach.

Stanie, chodzenie i sięganie rozwija sprawność ruchową dziecka, a wyraziste kolory, muzyka, światełka i wykończenie przyciągają jego uwagę i pomagają rozwijać najważniejsze zmysły.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mattel Interaktywny chodzik. Zebra

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: DPL53
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0887961319965
  • EAN: 887961319965
  • Wymiary: 41x46x11 cm