Matura 2023 Język Polski. Egzamin ustny

Matura 2023 Język Polski. Egzamin ustny to ważna i oczekiwana publikacja z Wydawnictwa GREG, której zadaniem jest przygotowanie do egzaminu ustnego, który odbędzie się już w nowej formule. W książce uczeń znajdzie gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania CKE. Wypowiedzi zostały przygotowane z...
40,30 * 65,00 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł

Opis

Matura 2023 Język Polski. Egzamin ustny to ważna i oczekiwana publikacja z Wydawnictwa GREG, której zadaniem jest przygotowanie do egzaminu ustnego, który odbędzie się już w nowej formule.

W książce uczeń znajdzie gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania CKE. Wypowiedzi zostały przygotowane z najwyższą dbałością o poziom merytoryczny i zawierają wszystkie niezbędne informacje pozwalające udzielić pełnej i poprawnej odpowiedzi na pytania egzaminatora. Odpowiedzi są napisane zrozumiałym językiem, co czyni je łatwymi do zapamiętania. Dodatkowo repetytorium zawiera inne przydatne dla ucznia materiały - omówienia motywów literackich i krótki poradnik, jak sformułować dobrą wypowiedź ustną. Repetytorium ma przejrzystą i nowoczesną szatę graficzną ułatwiającą korzystanie i naukę.
Zmiany od 2023: 110 pytań

Od 2023 roku zmienią się zasady przeprowadzania ustnej części egzaminu maturalnego z języka polskiego. CKE opublikowała listę zadań opartych na wymaganiach przedmiotowych. Mają one na celu sprawdzenie wiedzy maturzystów na temat treści i problematyki lektur.

Książka została przygotowana przez sprawdzonych nauczycieli - to pewne i polecane przez specjalistów źródło wiedzy!

Szczegóły - Matura 2023 Język Polski. Egzamin ustny

 • Wydawnictwo Greg
 • Seria Matura 2024
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 236
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381860604
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381860604
 • EAN: 9788381860604
 • Wymiary: 205 x 290 mm

Recenzje książki Matura 2023 Język Polski. Egzamin ustny (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

W tym roku do egzaminu ustnego z języka polskiego na maturze będzie musiał przystąpić każdy uczeń. Sporo pojawia się na rynku wydawniczym pomocy aby dobrze zdać ten jeden z najważniejszych egzaminów, od którego zależy dalsza edukacja, a co za tym idzie, często ścieżka zawodowa.

Wydawnictwo Edukacyjne Greg, które jest liderem na rynku repetytoriów i pomocy edukacyjnych przygotowało wraz z polonistką z wieloletnim stażem, która przygotowuje uczniów do nowej matury w 2023 roku, podręcznik "Matura. Język polski. Egzamin ustny".

Książka zapewne przyda się każdemu przyszłemu maturzyście bez względu jaką szkołę kończy, bo przeznaczona jest dla uczniów tak liceum, jak i technikum.

A co książce? Przede wszystkim to co najważniejsze - odpowiedzi na 227 jawnych pytań opracowanych przez CKE. Czytelnie i szczegółowo opisany został przebieg samego egzaminu, więc powinno to uspokoić przyszłych maturzystów, bo nie pójdą w ciemno, w nieznane.

Uczeń dowie się jak przygotować poprawną wypowiedź; będzie mógł skorzystać z bardzo obszernego repetytorium (wstęp, teza, argumentacja, kontekst literacki, podsumowanie.

Całość podzielona została na epoki literackie, więc ułatwia to poruszanie się po podręczniku. W sumie chyba można znaleźć tu wszystko, co będzie potrzebne podczas ustnej matury: epoki, lektury, opinie, postaci a nawet zdjęcia powiązane z omawianym tekstem. Wszystko zostało przedstawione w przystępnej formie, jasno i prosto.

Książka została przygotowana z najwyższą dbałością o poziom merytoryczny i zawiera wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą udzielić pełnej i poprawnej odpowiedzi na pytanie egzaminatora, a co za tym idzie, otrzymanie wysokiej oceny.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>