Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store

Książka ucznia to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy - dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny. Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń...
72,37 * 88,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 65,79 zł

Opis

Książka ucznia to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy - dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny. Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek.

Zeszyt Word Store wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie pomocą przed egzaminem. Zawiera:

  • Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału
  • Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze
  • Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych

Matura Focus to seria dla szkół ponadgimnazjalnych zintegrowana z Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu.

Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store"?
Za treścią książki stoją Sue Kay, Vaughan Jones, Daniel Brayshaw, Bartosz Michałowski.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
672/3/2014 - nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2014. Podręcznik "Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.

 
Do której serii podręczników należy "Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "Matura Focus".
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Matura Focus 3. Student's Book plus Word Store

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>