Matura Solutions. Intermediate. Workbook + CD Outlet

Jest to 5-częśiowy kurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych, przygotowujący do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Elastyczny - dla poziomu podstawowego i rozszerzonego (części Elementary do Advanced): na 90-120 godzin rocznie i dla klas o różnym tempie pracy (dodatkowe...
23,20 * 46,40 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,20 zł

Opis

Jest to 5-częśiowy kurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych, przygotowujący do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

  • Elastyczny - dla poziomu podstawowego i rozszerzonego (części Elementary do Advanced): na 90-120 godzin rocznie i dla klas o różnym tempie pracy (dodatkowe materiały w podręczniku, w zeszycie ćwiczeń i na Multi-ROMie).
  • Skuteczny - przejrzysty układ: 1 sekcja = 1 lekcja ułatwia zachowanie odpowiedniego tempa nauki; każda lekcja przynosi widoczne efekty.
  • Sprawdzony - stworzony w ścisłej współpracy z polskimi nauczycielami i ekspertem maturalnym; pilotowany z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matura Solutions. Intermediate. Workbook + CD"?
Za treścią książki stoją Tim Falla, Jane Hudson, Paul Davies.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
Treść "Matura Solutions. Intermediate. Workbook + CD" składa się z 120 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną graficznie. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matura Solutions. Intermediate. Workbook + CD

  • Autorzy: Paul Davies, Tim Falla, Jane Hudson
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 120
  • Format: 27.5 x 21.5
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978019455015433

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>