MB Prawdziwe Przygody Akcja ratunkowa w kanionie Zestaw światła i dźwięki HHH32 Mattel

Czas na PRAWDZIWE PRZYGODY z Matchbox! Ten zestaw Matchbox Action Drivers Prawdziwe Przygody Akcja ratunkowa w kanionie inspiruje do wymyślania bohaterskich historii! O nie! W kanionie nastąpiło wielkie osuwisko! Wciśnij antenę satelitarną, by aktywować alarm, a następnie wyślij pojazd ratunkowy....

110.49

-15%

129.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Czas na PRAWDZIWE PRZYGODY z Matchbox!

Ten zestaw Matchbox Action Drivers Prawdziwe Przygody Akcja ratunkowa w kanionie inspiruje do wymyślania bohaterskich historii! O nie! W kanionie nastąpiło wielkie osuwisko! Wciśnij antenę satelitarną, by aktywować alarm, a następnie wyślij pojazd ratunkowy. Przejedź przez niebezpieczny most nad krokodylem, omiń wyskakującego niedźwiedzia, a potem uratuj uwięzionego turystę!

Dzieci mogą kierować akcją w kilku obszarach, otwierając bramki, aktywując światła, dźwięki oraz inne funkcje – wystarczy jeździć po zestawie dołączonym pojazdem Matchbox. Łatwe w użyciu łączniki w każdym rogu umożliwiają łączenie z innymi zestawami Matchbox Action Drivers oraz Hot Wheels City. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie). W opakowaniu jest jeden samochodzik Matchbox w skali 1:64. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Ten zestaw Matchbox Action Drivers Akcja ratunkowa w kanionie pozwala dzieciom kierować akcją i wymyślać własne ratunkowe historie! Realistyczne detale sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca. Łączniki pozwalają łatwo łączyć zestaw z innymi zestawami Matchbox Action Drivers Prawdziwe Przygody oraz Hot Wheels City, dzięki czemu można wymyślać epickie światy zabawy i niezliczone opowieści. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie).

W opakowaniu jest 1 pojazd w skali 1:64 – doskonały dla dzieci i dorosłych kolekcjonerów. Ten zestaw to świetny prezent dla dzieci od 3 roku życia, które dopiero zaczynają przygodę z Matchbox, oraz kolekcjonerów szukających ciekawego dodatku do swoich zbiorów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - MB Prawdziwe Przygody Akcja ratunkowa w kanionie Zestaw światła i dźwięki HHH32 Mattel

  • Producent: Mattel
  • Wiek: 3+
  • Skala: 1:64
  • Format: 8.2 x 35.6 x 25.4 cm
  • Wymiary: 8.2 x 35.6 x 25.4 cm
  • Kod producenta: HHH32
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 194735067503
  • Oryginalny tytuł: Matchbox? Action Drivers? Matchbox Canyon Adventure?
  • EAN: 194735067503

Inni Klienci kupili również