-MC BOMBA WODNA AKC 17X30 YG26U B/C36/72 Mega Creative

Bomba wodna w zestawie z plastikową pompką. Małe baloniki wypełnione wodą, które dają doskonałą zabawę.

7.27 zł

-25%

9.69 zł

Dodaj do schowka

Opis

BOMBA WODNA od Mega Creative to godziny rozrywki nad wodą i nie tylko! Delikatny materiał baloników rozbija się natychmiast po kontakcie z przeszkodą, oblewając ją swoją zawartością. Wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych jest na wyciągnięcie ręki! Teraz także ze specjalną pompką dołączoną do zestawu.

Od teraz zabawa w ogrodzie lub nad wodą nabiera innego wymiaru! Zestaw balonów na wodę z pompką może być wykorzystywany nawet przez dzieci powyżej 3. roku życia, zapewniając rozrywkę dla całej rodziny. Elastyczna powłoka balonów pozwala na ich swobodne wypełnienie wodą i rozbicie się natychmiast, po kontakcie z przeszkodą. Bomba wodna od Mega Creative może być wykorzystywana do rzucania do celu lub wzajemnego oblewania się wodą. Materiał, z jakiego stworzone są balony nie wchodzi w interakcje z cieczą, pozwalając na bezpieczną rozrywkę. Dołączona pompka niezawodnie spełnia swoją rolę i może być wykorzystywana także z innymi produktami od Mega Creative. Zabawy z balonami nigdy nie były tak ciekawe! Dzięki Bombie Wodnej cała rodzina zapewni sobie doskonałą rozrywkę w gorące dni!

  • Zestaw może być wykorzystywany przez dzieci powyżej 3. roku życia jedynie pod opieką dorosłych, z uwagi na niewielki rozmiar dołączonych elementów.
  • Kolory poszczególnych balonów oraz części pompki mogą się od siebie różnić.
  • Wymiary opakowania z pompką to około 17x30x1 cm.
  • Produkt przystosowany do kontaktu z wodą.
  • Dodatkowe balony sprzedawane oddzielnie.

Szczegóły - -MC BOMBA WODNA AKC 17X30 YG26U B/C36/72 Mega Creative

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt