Medycyna według Kazania na Górze

44,54 * 44,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,29 zł

Opis

Książka doktora nauk medycznych, specjalisty z zakresu medycyny nuklearnej, Manfreda Doeppa, jest napisana językiem zrozumiałym zarówno dla laika, jak i dla akademików. Szczególnie ci ostatni mają szansę poszerzyć horyzont swojej świadomości jako terapeuci, zakładając, że są gotowi zrobić wszystko dla swoich pacjentów.

Jak pisze autor: ,,Zarówno postawa ciała, nasze gesty, jak również czynności narządów stanowią odzwierciedlenie treści zawartej w podświadomości, którą stale uzupełniamy poprzez wspieranie i tłumienie tych obrazów i impulsów, które uznajemy za nieprzyjemne czy kłopotliwe. W związku z tym odkryto istnienie języka narządów oraz mięśni, który nazwano kinezjologią; zauważono, że między każdym impulsem a psychiczną przyczyną istnieje psychosomatyczny związek przyczynowo-skutkowy. Chodzi o to, aby terapeuta nauczył się deszyfrować i rozumieć ten język symboli.

Podstawą holistycznego leczenia jest rozpoznanie, iż wszyscy niesie- my w sobie niezmienną skalę – miarę, która służy jako kryterium dla takich pojęć, jak: pozytywne/negatywne, właściwe/niewłaściwe itd. Można to nazwać etyką lub moralnością. Istnieje jednak skala porównawcza wszystkich systemów religijnych; miara, która regularnie pojawia się jako Złota Reguła wyrażona w Kazaniu na Górze: Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie. Każdy, kto jest uczciwy i szczery sam ze sobą oraz naprawdę szuka uzdrowienia od wewnątrz, powinien przeczytać tę książkę. Źródło zdrowia znajduje się przecież w nas.”


O Autorze:

dr MANFRED DOEPP – lekarz medycyny ogólnej i medycyny nuklearnej, ekspert w dziedzinie medycyny komplementarnej i holistycznej, członek zarządu Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Energetycznej i Informacyjnej.

Szczegóły - Medycyna według Kazania na Górze

  • Autor: Manfred Doepp
  • Wydawnictwo Indygo
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 322
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788396527509
  • Tłumacz: Roman Nacht
  • EAN: 9788396527509

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>