Mega Bloks Stolik do budowania z klockami Outlet

  • 06554138388333
Budowanie z klocków nigdy dotąd nie było tak zabawne i przyjemne!Zbuduj wieżę, dom czy samochód - możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone. Mega Bloks seria dla najmłodszych to duże klocki o żywej kolorystyce, znakomicie dopasowane do małych rączek. Dzięki możliwości łatwego łączenia...

143.42 zł

-50%

286.84 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Budowanie z klocków nigdy dotąd nie było tak zabawne i przyjemne!
Zbuduj wieżę, dom czy samochód - możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone. Mega Bloks seria dla najmłodszych to duże klocki o żywej kolorystyce, znakomicie dopasowane do małych rączek. Dzięki możliwości łatwego łączenia klocków i tworzenia z nich rozmaitych przedmiotów dzieci rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz twórcze myślenie.
Stolik do budowania 3 w 1 to wspaniały zestaw barwnych klocków oraz czerwono-niebieski stolik, stanowiący podstawę, na której mogą powstawać pierwsze budowle Twojego dziecka. Duże i wygodne klocki idealnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości. Z klocków i elementów wchodzących w skład zestawu, maluchy mogą zbudować między innymi farmę, ogród, pociąg. W blacie stolika znajduje się kuweta do przechowywania klocków. Dodatkowym atutem zabawki jest możliwość schowania nóżek stolika i zabudowanie blatu kolorowymi płytami znajdującymi się w zestawie, przerabiając zabawkę w walizkę, co na pewno ułatwi przechowywanie i przenoszenie zestawu. Stolik do budowania 3w1 to idealny prezent dla każdego Malucha.
Zabawa w budowanie klockami First Builders, pozwala dzieciom poznawać świat, uczyć się i rozwijać różnego rodzaju umiejętności. Dzieci rozwijają się jednak w różnym tempie, dlatego pokochają klocki, którymi mogą bawić się na różne sposoby. Najpierw nimi rzucać o podłogę, potem łączyć w pary o takim samym kolorze lub kształcie, a następnie składać proste konstrukcje. Duże i bezpieczne, kolorowe klocki MEGA Bloks First Builders to jedna z tych zabawek, która pozwala rodzicom odkrywać potencjał ich dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój. Dzieci mogą je wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów.
MEGA Bloks First Builders to linia klocków przeznaczona dla dzieci już od 1-go roku życia oraz w wieku przedszkolnym. To zabawki idealne do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwijają kreatywność. Łatwe do składania a jednocześnie pobudzające wyobraźnię. MEGA Bloks First Builders to pierwsze klocki każdego malucha.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mega Bloks Stolik do budowania z klockami

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 06554138388333