NOWOŚĆ Mega Food Kids One Daily - suplement diety dla dzieci 60 tab.

Mega Food Kids One Daily - suplement diety dla dzieci 60 tab.

  • Mega Food
  • 051494101803
  • 4 dni
Kids One Daily Optymalne zdrowie i dobre samopoczucie. Mamy sformułowane, zatwierdzone przez dziecko! MegaFood® Kids One Daily to kompleksowa multiwitamina przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat i nie zawiera dodatku substancji słodzących, aromatów i barwników spożywczych. Każda łatwa do...

180.35 zł

Cena za tab. : 3.01zł

Dodaj do schowka

Opis

Kids One Daily
Optymalne zdrowie i dobre samopoczucie.

Mamy sformułowane, zatwierdzone przez dziecko! MegaFood® Kids One Daily to kompleksowa multiwitamina przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat i nie zawiera dodatku substancji słodzących, aromatów i barwników spożywczych. Każda łatwa do połknięcia mini tabletka raz dziennie zawiera 21 składników odżywczych i można ją przyjmować o dowolnej porze dnia, nawet na pusty żołądek.

MEGA FOOD to idealnie  zbilansowane organiczne formuły witaminowo-mineralno-ziołowe zawierające wyłącznie naturalne składniki z owoców, warzyw i ziół. FoodState Nutrients -Whole Foods to składniki odżywcze pochodzące z pełnowartościowej żywności, dostarczającej kompletnych witamin i składników mineralnych w naturalnych formach z całą gamą fitoskładników, enzymów, które tak jak stworzyła ja natura są połączone siecią ponad 5000 cennych kofaktorów w strukturę witaminy łatwiej przyswajalne i lepiej wykorzystywane przez organizm niż sztucznie izolowane, chemiczne pojedyncze witaminy, które naturalnie nie występują w przyrodzie.

Sposób przygotowania i przechowywania

1 tabletka dziennie z napojem. Można przyjmować o dowolnej porze w ciągu dnia, nawet na pusty żołądek. Ten produkt jest zalecany dla dzieci powyżej piątego roku życia.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym miejscu i unikać narażenia na wilgoć. Po otwarciu spożyć w ciągu trzech miesięcy.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Biotyna jest ważnym składnikiem odżywczym. Biotyna może wpływać na wyniki testów laboratoryjnych. Jeśli zażywasz leki lub planujesz poddać się testom laboratoryjnym, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mega Food Kids One Daily - suplement diety dla dzieci 60 tab.

  • Producent: Mega Food
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 051494101803
  • EAN: 051494101803