NOWOŚĆ Meglio Odtłuszczacz + wybielacz w piance do powierzchni i tkanin 750 ml

Meglio Odtłuszczacz + wybielacz w piance do powierzchni i tkanin 750 ml

To produkt o najwyższej jakości oraz skuteczności kontynuujący wielki sukces całej gamy odtłuszczaczy Meglio. Dogłębna czystość, efekt wybielający i maksymalna skuteczność na uporczywe zabrudzenia w całym domu. Jest doskonały w kuchni do czyszczenia zlewozmywaków, blatów, płytek i kuchenek. Jest...

12.99 zł

-13%

14.99 zł

Cena za L : 17.32zł

Dodaj do schowka

Opis

To produkt o najwyższej jakości oraz skuteczności kontynuujący wielki sukces całej gamy odtłuszczaczy Meglio.

Dogłębna czystość, efekt wybielający i maksymalna skuteczność na uporczywe zabrudzenia w całym domu. Jest doskonały w kuchni do czyszczenia zlewozmywaków, blatów, płytek i kuchenek. Jest przydatny w łazience do mycia toalety oraz do utrzymania czystego i lśniącego prysznica, dzięki swojej skuteczności czyści brud między płytkami. Usuwa brud z powierzchni, na których jedzą i bawią się dzieci. Nadaje się do usuwania zabrudzeń z kołnierzyków i mankietów białych koszul oraz plam z innych białych rzeczy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt rozpylić z odległości około 20 cm od powierzchni i następnie przetrzeć wilgotną gąbką. W przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić na kilka minut. Nie stosować na dywany, kolorowe tkaniny, powierzchnie lakierowane oraz tapety. Spłukać bezpośrednio po użyciu z powierzchni metalowych. Nie stosować na gorące powierzchnie, aluminium i drewno.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Meglio Odtłuszczacz + wybielacz w piance do powierzchni i tkanin 750 ml

  • Producent: Meglio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8002015006055
  • EAN: 8002015006055
  • Wymiary: 29.5 x 9.8 x 6.4 cm