Melica Organic Pasta wybielająca z ekstraktem z jałowca 100 ml

Wybielająca pasta do zębów działa wzmacniająco łagodnie oczyszczając zęby. Nie uszkadza szkliwa, hamuje rozwój płytki nazębnej i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera 98,4% składników pochodzenia naturalnego i nie zawiera fluoru. Jałowiec oczyszcza i wybiela zęby. Olejek miętowy zapewnia...

15.99 zł

-20%

19.99 zł

Cena za L : 159.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Wybielająca pasta do zębów działa wzmacniająco łagodnie oczyszczając zęby. Nie uszkadza szkliwa, hamuje rozwój płytki nazębnej i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera 98,4% składników pochodzenia naturalnego i nie zawiera fluoru. Jałowiec oczyszcza i wybiela zęby. Olejek miętowy zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i delikatnie wybiela zęby. Źródło naturalnego wapnia - Kalident, wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zarysowania. Badania naukowe wykazały, że substancja ta, swoim składem analogiczna składowi szkliwa zębów, przywraca mineralizację szkliwa i pozwala pozbyć się próchnicy zębów.

Składniki - Melica Organic Pasta wybielająca z ekstraktem z jałowca 100 ml

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Xylitol*, Sodium Lauroyl Sarcosinale*, Xantan Gum*, Aroma, Juniperus Communis (Juniper) Fruit Extract*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Mentha Arvensis (Mint) Oil*, Sodium Saccharin.

Sposób przygotowania i przechowywania

Małą ilość produktu nanieść na szczoteczkę i czyścić zęby przez około 2-3 minuty. Zęby należy myć nie mniej niż 2 razy na dobę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 5 do 25 stopni.

Dane producenta/dystrybutora

Brand Distribution Group, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Melica Organic Pasta wybielająca z ekstraktem z jałowca 100 ml

  • Producent: Melica Organic
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4770416002221
  • EAN: 4770416002221
  • Wymiary: 5 x 3.5 x 17.5 cm