MELISSA Korale do nawlekania w skrzyneczce 10544

30 drewnianych koralików w sześciu żywych kolorach i pięciu różnych kształtach, w zestawie z dwoma długimi sznurowadłami. Sznurowanie dużych, łatwych do nawlekania koralików, wspomaga koordynację ręka-oko, doskonali zdolności motoryczne, poznawcze i percepcyjne. Cały zestaw można łatwo przechowywać...

43.58 zł

-11%

49.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

30 drewnianych koralików w sześciu żywych kolorach i pięciu różnych kształtach, w zestawie z dwoma długimi sznurowadłami.
Sznurowanie dużych, łatwych do nawlekania koralików, wspomaga koordynację ręka-oko, doskonali zdolności motoryczne, poznawcze i percepcyjne.
Cały zestaw można łatwo przechowywać w dołączonej skrzyneczce.
Dla dzieci w wieku: 3+
Pomysły na zabawę:
A. Poproś dziecko by posortowało korale kolorami (możecie też próbować powiedzieć jak najszybciej wierszyk Korale koloru koralowego - tona śmiechu gwarantowana!) i nazwijcie te kolory. Powtórzcie aktywność tyle razy ile zdołacie, aż maluch sam nauczy się identyfikować kolory.
B. Zacznij od posortowana korali kolorami, mając je w kolorowych grupkach zachęć dziecko do pierwszego odliczania. Policzcie razem ile jest koralików danego koloru. Powtarzajcie tyle razy ile potrzeba by nauczyć się liczyć koraliki danego koloru. Jeśli połączycie korale dwóch kolorów możecie przejść na wyższy poziom i doskonalić liczenie większych liczb.
C. Nawleczcie koraliki w wybranej przez was kolejności - pomarańczowy, fioletowy i niebieski i powtarzajcie wybrany przez was wzór aż skończą się koraliki. Możecie później zidentyfikować kształty koralika, jednego po drugim i powtórzyć kolorki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - MELISSA Korale do nawlekania w skrzyneczce 10544

  • Producent: Melissa & Doug
  • Kod producenta: GXP-676007
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 000772105446
  • EAN: 000772105446
  • Wymiary: 19.5 x 19.5 cm