Mepal Miska Cirqula prostokątna Nordic Lilac 106261074600 3 l

Prostokątna miska Cirqula 3000 ml Przygotowanie dania, podanie do stołu, przechowywanie w lodówce, odgrzanie w mikrofali? Z miskami Cirqula zrobisz to wszystko w jednym naczyniu! Uniwersalny pojemnik marki Mepal możesz także umyć w zmywarce. 3000 ml to największa pojemność dostępna w całej serii...
85,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 81,91 zł

Opis

Prostokątna miska Cirqula 3000 ml

Przygotowanie dania, podanie do stołu, przechowywanie w lodówce, odgrzanie w mikrofali? Z miskami Cirqula zrobisz to wszystko w jednym naczyniu! Uniwersalny pojemnik marki Mepal możesz także umyć w zmywarce.

3000 ml to największa pojemność dostępna w całej serii holenderskiego producenta. Doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach oraz spotkaniach z dużą liczbą gości.

Transparentna pokrywa

Każdy produkt marki Mepal wyróżnia się przemyślanym designem i praktycznymi rozwiązaniami. W przypadku misek z serii Cirqula ułatwieniem dla użytkownika jest pokrywa z okienkiem, przez które możesz zobaczyć zawartość pojemnika. Dzięki temu nie musisz go otwierać, co przedłuża świeżość Twojego dania.

Zamknięcie zapobiega przedostawaniu się powietrza i zapachu. Tym samym potrawy zachowują swój smak i aromat. Szczelna pokrywka pozwala swobodnie zabrać jedzenie tam, gdzie potrzebujesz.

Holenderska jakość

Naczynia są w pełni wolne od BPA, czyli szkodliwych substancji występujących w plastiku. Oznacza to, że nadaje się do przechowywania żywności.

Wysokiej klasy tworzywo jest bardzo odporne na czynniki mechaniczne. To sprawia, że pojemnik pozostaje estetyczny i sprawny nawet po latach użytkowania. Bez obaw możesz włożyć go do mikrofali po zdjęciu pokrywy - materiał jest do tego przystosowany!

Dodatkową zaletą trzylitrowych misek Cirqula jest możliwość czyszczenia w zmywarce. Każdy z produktów możesz dostać w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych.

Praktyczny kształt

Prostokątna forma miski zapewnia wypełnienie wolnej przestrzeni w lodówce, zamrażarce czy szafce kuchennej. Dzięki temu, że naczynia są piętrowalne, możesz zmniejszyć ich objętość i zyskać dodatkowe miejsce. To szczególnie przydatne przy dużych pojemnościach takich jak 3000 ml.

Szczegóły - Mepal Miska Cirqula prostokątna Nordic Lilac 106261074600 3 l

  • Producent: Mepal
  • Kod producenta: 106261074600
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8720294018490
  • EAN: 8720294018490
  • Wymiary: 10.4 x 19.8 x 24.9 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>