Meray Mieszanka studencka z rodzynkami 85 g

  • MERAY02
Natura zajmuje u nas zaszczytne miejsce. Dzięki naszej szerokiej gamie odmian orzechów i suszonych owoców chcielibyśmy wywołać wrażenie, abyście o tym nie zapomnieli! Uczucie, że pochodzi tylko od Matki Natury, o smaku, który nie może być produkowany na skalę przemysłową. Produkt odpowiedni dla...

7.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Natura zajmuje u nas zaszczytne miejsce. Dzięki naszej szerokiej gamie odmian orzechów i suszonych owoców chcielibyśmy wywołać wrażenie, abyście o tym nie zapomnieli! Uczucie, że pochodzi tylko od Matki Natury, o smaku, który nie może być produkowany na skalę przemysłową. Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Mieszanka studencka Meray zawiera mieszankę różnych gatunków orzechów i suszonych owoców. Zawiera ona migdały, orzechy włoskie, nerkowce, orzechy laskowe, rodzynki i sułtanki. Niepowtarzalna przekąska.

Cechy: Przyjemny zapach suszonych owocy Dobry przedsmak na wymieszane składniki.

Uprawa: Migdały uprawia się w krajach śródziemnomorskich i USA. Głownym obszarem uprawiania orzecha włoskiego są USA, Chiny, Włochy i Turcja. Nasze pochodzą z USA. Nerkowce znajdziemy w czasach dzisiejszych w Mozambiku, Tanzani, Keni, Indiach i Brazyli. Nasze nerkowce pochodzą z Azji Południowo-Wschodniej, a orzechy laskowe z Turcji, natomiast rodzynki i sułtanki z Chile.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Meray Mieszanka studencka z rodzynkami 85 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: MERAY02