1. Czas oczekiwania na wysyłkę towaru podany jest na karcie produktu. Czas dostawy to suma czasu oczekiwania na wysyłkę i czasu dostarczenia przez wybrany sposób wysyłki (Poczta Polska, firma kurierska).

2. Czas dostawy przewoźników:

  • Kurier: w 95% przypadków 24h (1 dzień roboczy) od nadania; w pozostałych przypadkach wydłużyć się może do 2 dni roboczych.
  • Paczkomaty: w 90% przypadków 24h (2 dni robocze) od nadania; w pozostałych przypadkach wydłużyć się może do 2 dni roboczych.
  • Poczta Polska: 24h - 48h (1 - 2 dni robocze) od nadania przesyłki.
  • Kurier miejski - Białystok: dostawa w dniu nadania przesyłki. Dostawa na terenie Białegostoku; w przypadku zamówień złożonych przed godziną 13:00 - wysyłka tego samego dnia roboczego; w przypadku zamówień złożonych po godzinie 13:00 - wysyłka następnego dnia roboczego. Ta opcja dostawy jest możliwa, gdy wszystkie produkty, które znajdują się w koszyku, są w naszym magazynie.

UWAGA: W przypadku zakupu produktów o dużych rozmiarach dostawa do Paczkomatów Inpost lub Pocztą Polską może być niemożliwa.

3. Przesyłki wysyłamy zawsze jako przesyłki monitorowane!Zależy nam na tym, by dotarły do Państwa możliwie najszybciej i najbezpieczniej :)

4. Możliwe formy płatności za zamówienie to: przedpłata na konto (zwykłym przelewem lub przez szybkie płatności) oraz płatność przy odbiorze (u listonosza, kuriera, lub w wybranym punkcie odbioru). Na płatność za zamówienie płatne z góry czekamy do 30 dni.

5. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Adres uzupełnia się w trakcie składnia zamówienia. Jeśli chcą Państwo wysłać zamówienie jako prezent -> proszę w adresie płatnika wpisać swój, natomiast w adresie dostawy -> adres obdarowywanej osoby.

6. Dowód zakupu zawiera koszty przesyłki.Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości.


Koszty Wysyłki na terenie Polski

Odbiór osobisty - Białystok, Kolejowa 12E

Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Darmowa dostawa bez względu na wartość zamówienia


Odbiór w placówce Poczty

Czas dostawy: 3-4 dni robocze
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapłacisz 8,99 zł (+5,00 zł za pobranie) bez względu na wartość zamówienia


Paczka pocztowa

Czas dostawy: 3-4 dni robocze
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapłacisz 9,99 zł (+4,00 zł za pobranie) bez względu na wartość zamówienia


Odbiór w paczkomacie

Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapłacisz 10,99 zł (+3,00 zł za pobranie) bez względu na wartość zamówienia


Kurier miejski Nadajesz.pl - Białystok

Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapłacisz 12,99 zł (+3,00 zł za pobranie) bez względu na wartość zamówienia


Kurier DHL

Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapłacisz 14,99 zł (+3,00 zł za pobranie) bez względu na wartość zamówienia

© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe