Metodyka sporządzania umów gospodarczych w.10

Stan prawny: 1 września 2023 r.Publikacja zawiera przystępne omówienie wielu rodzajów umów, z jakimi można się spotkać w praktyce obrotu oraz aktualne orzecznictwo.Wzory klauzul umownych przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem wariantów stosowanych w określonych sytuacjach.W...
220,15 * 259,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 220,15 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Stan prawny: 1 września 2023 r.

Publikacja zawiera przystępne omówienie wielu rodzajów umów, z jakimi można się spotkać w praktyce obrotu oraz aktualne orzecznictwo.
Wzory klauzul umownych przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem wariantów stosowanych w określonych sytuacjach.
W opracowaniu zawarto nie tylko omówienie istotnych zagadnień stosunku zobowiązaniowego i oświadczenia woli, lecz także wiele przykładów obrazujących konsekwencje stosowania przedstawionych rozwiązań.

Najnowsze wydanie zostało rozbudowane o wzory umów:
- sprzedaży akcji,
- podziału majątku wspólnego małżonków uwzględniającą przedsiębiorstwo i udziały w spółce prawa handlowego.

Dodano zagadnienia na temat grupy spółek (holdingu), jak również wzór aneksu oraz porozumienia w zakresie waloryzacji do umowy o roboty budowlane.
Książka zawiera także nowe wzory umów, w tym dotyczące obrotu akcjami oraz umowę podziału majątku wspólnego obejmującego przedsiębiorstwo i spółkę prawa handlowego.

Wzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Książka jest przeznaczona w szczególności dla aplikantów, którzy podczas odbywania aplikacji powinni zdobyć podstawową wiedzę o technice sporządzania umów, aby później doskonalić się w tej materii. Opracowanie zainteresuje również prawników praktyków mających do czynienia z obrotem gospodarczym, którzy będą mogli ulepszyć wypracowane już techniki lub zwrócić uwagę na te elementy, które dotychczas były pomijane.

Szczegóły - Metodyka sporządzania umów gospodarczych w.10

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również