NOWOŚĆ MGA's Miniverse MiniFoods Diner Mga Entertainment

MGA's Miniverse MiniFoods Diner Mga Entertainment

Mini zabawki - wielkie niespodzianki. Teraz możesz mieć swoje ulubione artykuły spożywcze w formie uroczych miniaturowych replik. Są one malutkie, ale mają prawdziwe działające detale, które sprawią, że Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna. Odpakuj swoje mini artykuły spożywcze i...
52,90 * 57,23 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,10 zł

Opis

Mini zabawki - wielkie niespodzianki. Teraz możesz mieć swoje ulubione artykuły spożywcze w formie uroczych miniaturowych replik. Są one malutkie, ale mają prawdziwe działające detale, które sprawią, że Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna. Odpakuj swoje mini artykuły spożywcze i kuchenne i ciesz się niekończącą się zabawą. Fani będą uwielbiać zbieranie swoich ulubionych produktów spożywczych w miniaturze, a Ty będziesz mógł tworzyć własne potrawy ze składników zawartych w opakowaniu. Ale to nie wszystko. Po stworzeniu swojej potrawy wystaw masę plastyczną na bezpośrednie działanie słońca przez co najmniej 5 minut lub do momentu, gdy masa się utwardzi. W ten sposób Twoja mini potrawa będzie trwale zachowana i gotowa do dalszej zabawy. Opakowanie zawiera wszystkie unikalne składniki do stworzenia potrawy, a także akcesoria, które sprawią, że Twoje mini danie będzie perfekcyjne. Uwolnij swoją kreatywność i ćwicz umiejętności kulinarne.

Zawartość: 1 butelka żywicy, 1 zestaw papierowych akcesoriów, 1 mini artykuł kuchenny, 1 mini przyrząd, 1 pojemnik, 1 stolik, 1 szczypce, składniki do wykonania 1 miniaturowego dania.

Wymiary opakowania: 9,5x9,5x9,5cm

Wiek: 8+

Wysyłka losowa. Cena za 1 sztukę.

Szczegóły - MGA's Miniverse MiniFoods Diner Mga Entertainment

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również