Mglife Świeca zapachowa Dziki Zachód 120 ml

Świeca rzepakowa Dziki Zachód dzięki swym delikatnym nutom kwiatowym w połączeniu z zapachem egzotycznych owoców przenosi nas do pięknych miejsc zachodnich Stanów Zjednoczonych podczas zachodu słońca. Odpalając tę świecę możesz cieszyć się zmysłowym, orientalnym zapachem na długie wieczory. Wosk...
42,00
Cena za L : 350zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,70 zł

Opis

Świeca rzepakowa Dziki Zachód dzięki swym delikatnym nutom kwiatowym w połączeniu z zapachem egzotycznych owoców przenosi nas do pięknych miejsc zachodnich Stanów Zjednoczonych podczas zachodu słońca. Odpalając tę świecę możesz cieszyć się zmysłowym, orientalnym zapachem na długie wieczory. Wosk rzepakowy charakteryzuje się wydłużonym czasem spalania. Dzięki temu będziemy cieszyć się niesamowitym zapachem Dzikiego Zachodu nawet przez 25 godzin!

Szczegóły - Mglife Świeca zapachowa Dziki Zachód 120 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904161856160

Sposób przygotowania i przechowywania

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie pal świecy jednorazowo dłużej niż 3h. Ustaw w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od materiałów łatwopalnych. Każda zapalona świeca ma otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej.

Dane producenta/dystrybutora

PPUH "OMEX", Produkcyjna 79/1, 15-680 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>