Miasteczko zwierząt. Wycinanki

Budowanie domó w i miast należy do odwiecznych fascynacjiczłowieka. Oto książeczka aktywizująca, któ ra powstała z myślą onajmłodszych wielbicielach budowlanki i urbanistyki. Mali inżynierowiemogą całkowicie samodzielnie i bezpiecznie podjąć się konstruowaniapapierowych modeli...

11.69 zł

-22%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Budowanie domó w i miast należy do odwiecznych fascynacjiczłowieka. Oto książeczka aktywizująca, któ ra powstała z myślą onajmłodszych wielbicielach budowlanki i urbanistyki. Mali inżynierowiemogą całkowicie samodzielnie i bezpiecznie podjąć się konstruowaniapapierowych modeli domó w, apartamentowca, dworca kolejowegoczy pojazdó w, a następnie zaprojektować całe miasto i ustawić je z wykonanychelementó w. W tej twó rczej i pasjonującej pracy pomogą imwzory, jasne instrukcje oraz nacięcia, któ re sprawiają, że już czteroletnipasjonaci budowlanki bez trudu stawią czoła wyzwaniu. Dodatkowąatrakcją wycinanek są proste teksty, któ re podpowiedzą nie tylko jakzbudować miasteczko zwierząt, ale także co się w nim dzieje i jak możnasię nim bawić.

Uprzestrzennianie papieru jest twó rczą i rozwijającą zabawąaktywizującą. Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci ćwicząsprawność manualną, poznają nowe techniki plastyczne, kształcą wyobraźnięprzestrzenną, uczestniczą w fascynującym procesie tworzeniawłasnych zabawek. Wycinanki są doskonałym prezentem edukacyjnymdla dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miasteczko zwierząt. Wycinanki