Miasto potępionych. Przygody Gotreka i Felixa

  • David Guymer
  • Copernicus Corporation
  • Przygody Gotreka i Felixa
  • 9788361656920
To mroczna epoka. Epoka krwi, demonów i czarodziejstwa. To czas bitew i śmierci, czas końca świata. Jednak pośród zawieruchy płomieni i nienawiści los wykuwa również potężnych bohaterów, ich zuchwałe czyny i ogromną odwagę.W sercu Starego Świata rozpościera się Imperium, największe i...

40.80

-15%

48.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


To mroczna epoka. Epoka krwi, demonów i czarodziejstwa. To czas bitew i śmierci, czas końca świata. Jednak pośród zawieruchy płomieni i nienawiści los wykuwa również potężnych bohaterów, ich zuchwałe czyny i ogromną odwagę.W sercu Starego Świata rozpościera się Imperium, największe i najpotężniejsze królestwo ludzi. Znane jest ze swoich inżynierów, czarodziejów, kupców i żołnierzy. To kraina wysokich gór, potężnych rzek, mrocznych lasów i bogatych miast. Imperator Karl Franz, święty potomek założyciela tego państwa, Sigmara, i dzierżyciel jego magicznego młota, rządzi nim niepodzielnie, siedząc na swoim tronie w Altdorfie.
Choć czasy te dalekie są od rozkwitu cywilizacji i pokoju. Jak Stary Świat długi i szeroki, od rycerskich pałaców Bretonii, do skutego lodem Kisleva daleko na północy, słychać echa wojen. W strzelistych Górach Krańca Świata plemiona orków zbierają się, by wypuścić się na kolejną krwawą grabież. Bandyci i buntownicy nękają dzikie, południowe ziemie w Księstwach Granicznych. Słyszy się plotki o stworzeniach podobnych do szczurów - o skavenach, wychodzących ze ścieków i bagien we wszystkich zakątkach kontynentu.
Z kolei z dzikich ostępów północy zbliża się nieustające, wieczne zagrożenie ze strony Chaosu, demonów i zwierzoludzi, których dusze zostały spaczone przez plugawe moce Mrocznych Bogów.
Wojna zbliża się wielkimi krokami, a Imperium potrzebuje bohaterów jak jeszcze nigdy dotąd.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miasto potępionych. Przygody Gotreka i Felixa

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki