Miasto Potwór Outlet

Edukacyjna, pełna humoru książka o przyjaznej przestrzeni miejskiej, wzajemnym szacunku i pewnym bardzo głodnym potworze w niebieskiej muszce… Potwór wychodzi z morza i kieruje się w stronę miasta. Mieszkańcy panikują. Kiedy dociera na miejsce, stwierdza, że jest wyjątkowo nieapetyczne i nie nadaje...
19,95 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,96 zł

Opis

Edukacyjna, pełna humoru książka o przyjaznej przestrzeni miejskiej, wzajemnym szacunku i pewnym bardzo głodnym potworze w niebieskiej muszce…

Potwór wychodzi z morza i kieruje się w stronę miasta. Mieszkańcy panikują. Kiedy dociera na miejsce, stwierdza, że jest wyjątkowo nieapetyczne i nie nadaje się do spożycia, dlatego pomaga mieszkańcom je naprawić.

Do głównych problemów Miastoszewa należą: brak zieleni, reklamoza, wandalizm, pasteloza, brak miejsc przyjaznych mieszkańcom, brud i nieporządek.    

Przystępny język i atrakcyjne wizualnie ilustracje, których wspólnym mianownikiem jest humor, pokazują dzieciom, że każdy jest odpowiedzialny za swoje miasto i może mieć wpływ na to, czy jest to przestrzeń przyjazna i ładna.

Uczymy podstaw estetyki i poczucia wspólnoty za pomocą zabawnej historii i bardzo prostych zasad podsumowanych na końcu książki.

Joanna Guszta, Przemek Liput to autor książki "Miasto Potwór".

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę malucha proponując mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Miasto Potwór", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Miasto Potwór" została opublikowana przez Wydawnictwo Kropka. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.