Microbec Żel BIO do czyszczenia WC o zapachu sosny 750 ml

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Micobec Bio żel do WC to preparat do oczyszczania sanitariatów w instalacjach, w których stosowane są preparaty do biodegradacji zawartości szamba i...

14.99 zł

-4%

15.65 zł

Cena za L : 19.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Micobec Bio żel do WC to preparat do oczyszczania sanitariatów w instalacjach, w których stosowane są preparaty do biodegradacji zawartości szamba i ekologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków. Specjalna formuła preparatu gwarantuje skuteczne czyszczenie, nie niszcząc przy tym naturalnej flory bakteryjnej zbiorników. Żel usuwa brud, osady z kamienia, oraz nieprzyjemne zapachy. Sosnowy zapach gwarantuje higieniczną świeżość. Jednoczesne stosowanie z preparatem Microbec zwiększa skuteczność aplikacji preparatu do biodegradacji zawartości szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Składniki - Microbec Żel BIO do czyszczenia WC o zapachu sosny 750 ml

Niejonowe związki powierzchniowo czynne <5% konserwant/2-bromo-2-nitropropan-1,3-diol/enzymy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dokładnie pokryć muszlę żelem i pozostawić na 2 minut po czym dokładnie spłukać. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować 2 razy w tygodniu.

Dane producenta/dystrybutora

BROS Sp. z o.o., sp. k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Microbec Żel BIO do czyszczenia WC o zapachu sosny 750 ml

  • Producent: Microbec
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517005228
  • EAN: 5904517005228
  • Wymiary: 28.4 x 10.8 x 4.8 cm