Między nami. Język polski 4. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone

Nowa wersja ćwiczeń w wersji jednozeszytowej zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się o 50%. Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest...
16,55 * 18,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Nowa wersja ćwiczeń w wersji jednozeszytowej zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się o 50%. Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest doskonałą pomocą w realizacji programu nauczania. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Między nami. Język polski 4. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Za treścią książki stoją A. Łuczak, A. Murdzek, K. Krzemieniewska-Kleban.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Między nami. Język polski 4. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone został opracowany przez Wydawnictwo GWO.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 roku, które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe posiada w ofercie także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ta książka ma 144 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii podręczników należy "Między nami. Język polski 4. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Między nami.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 4. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>