Między nami. Język polski 4. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B

Między nami. Język polski 4. Podręcznik Nowy podręcznik dla klasy 4 łączy znane i sprawdzone pomysły serii „Między nami” z rozwiązaniami dydaktycznymi ułatwiającymi realizację podstawy programowej z 2017 r. Najważniejsze kontynuacje: Zintegrowane treści – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną,...
89,17 * 101,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 83,98 zł

Opis

Między nami. Język polski 4. Podręcznik


Nowy podręcznik dla klasy 4 łączy znane i sprawdzone pomysły serii „Między nami” z rozwiązaniami dydaktycznymi ułatwiającymi realizację podstawy programowej z 2017 r.

Najważniejsze kontynuacje:

  • Zintegrowane treści – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe.
  • Mądry dobór tekstów – zachowaliśmy zasadę, że teksty zamieszczone w podręczniku są ciekawe dla uczniów, angażują ich do pracy i dają pole do popisu przy omawianiu.
  • Skuteczne metody pracy – z każdym uczniem treści w podręcznikach są wieloaspektowe i uniwersalne. Służą wzrokowcom i słuchowcom, słabszym i zdolniejszym.
  • Dopracowane zadania i polecenia obudowują każdy tekst i pomagają utrwalić cały materiał. Stanowią kolejne ogniwa lekcji.

Nowości i udoskonalenia:

  • Nowe teksty dostosowane do zmienionego kanonu lektur. Więcej klasyki literatury polskiej.
  • Zupełna nowość! Uczniowie mogą posłuchać wybranych utworów z poręcznika. Wystarczy im do tego smartfon.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.


Język polski ćwiczenia dla klasy 4 między nami część 1-2 wersja a szkoła podstawowa wydanie rozszerzone

Nowa wersja dwuzeszytowych ćwiczeń Miedzy nami została uzupełniona o dodatkowe materiały do pracy dla uczniów – wycinanki oraz tabele. Zostały one dodane na końcu zeszytów.


Zeszyty dwuczęściowe z serii Miedzy nami zawierają urozmaicone rodzajowo ćwiczenia rozwijające i kształtujące umiejętności stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne. Zeszyty są dopasowane do zawartości podręcznika.


Język polski ćwiczenia dla klasy 4 między nami wersja b szkoła podstawowa wydanie rozszerzone

Nowa wersja ćwiczeń w wersji jednozeszytowej zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się o 50%. Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest doskonałą pomocą

w realizacji programu nauczania. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Między nami. Język polski 4. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B"?
Za treścią książki stoją Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek, Kamila Krzemieniewska-Kleban.
Mamy szeroki wybór podręczników napisanych przez tej grupyautorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Między nami. Język polski 4. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to 867/1/2017. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w szkołach. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauki.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 4. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej Między nami.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Która to część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.


O wydającym opisywany podręcznik:
Założone w 1991 roku przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo znane z publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Używane są przez 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również materiały do języka polskiego, historii, fizyki, biologii i plastyki.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Między nami. Język polski 4. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B

Produkty w zestawie (4)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>